Siquijor Island Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Swietnie zlokalizowane bungalowy w cieniu i ptzy morzi zaraz za restauracja z intymnym wysokim bambisowym ogrodzeniem .Wszystko w stylu filipinskim z bambusa nawet lozko.Przepyszna kuchnia na wysokim poziomie i swietnie podana .Bardzo dobra atmosfera piaszczysta podloga w restauracji muzyka spokojna .Znana knajpa przez lokalnych i przyjezdnych .Hustawki przy barze.Dobta lokalizacja na zwiedzanie wyspy blisko wodospadu i morza .Gratuluje Polakowi ktory jest wlascicielem dobra robota ”

• „Jest ok.jestem drugi raz w tym domu więc go znam.”

• „Ośrodek położony w spokojnym miejscu zdala od centrum przy samej plaży. Bardzo mila i pomocna obsługa.”

• „Lokalizacja- domek przy samej plaży!”

• „Nieziemski widok z pokoju prosto na morze. Jasny, przyjemny dla oka pokój. Wygodne łóżka. Czajnik w pokoju. Możliwość zamówienia posiłków do pokoju z baru, który jest w odległości kilku metrów. Platforma w morzu, na której można odpocząć w trakcie snorkelingu (w sumie w ciągu doby spedzilismy pod wodą 3 godziny i widzieliśmy trochę żywych korali, żółwia, małe ryby i kilka barakud). Możliwość wczesnego zameldowania.”

• „Świetny pomysł na budowę bungalowów i aranżację wnętrza. Mały ogród otoczony palisadą bambusa zapewnia pełną prywatność. Hamak na tarasie bezcenny. Wystarczająca przestrzeń do pobytu. Właściciel sympatyczny i pomocny. Bezpośrednie sąsiedztwo baru i restauracji eliminuje problemy z wyżywieniem. Godne polecenia na krótki pobyt. A great idea for building bungalows and interior design. A small garden surrounded by a palisade of bamboo ensures full privacy. A hammock on the terrace is priceless. Sufficient space to stay. Owner friendly and helpful. The immediate vicinity of the bar and restaurant eliminates eating problems. Recommendable for a short stay.”

• „Bungalow był ladny, zadbany i czysty, jedzenie w knajpie naprawdę dobre i dosyć tanie”

• „Super miejsce, stosunek jakości do ceny biorąc pod uwagę koszty na wyspie bardzo dobry. Obiekt na uboczu, 10 minut drogi skuterem do Lareny. Trafiliśmy bungalow (Casa Idą) w odległości 3 metrów od linii brzegowej💪 Plaża bardzo zmienna. W ciągu zaledwie kilku godzin woda potrafi odejść w morze kilkadziesiąt metrów, po czym w tym samym czasie wrócić. Sama plaża porównując z miejscami na całej wyspie bardzo ok. Znaleźliśmy podczas pobytu może trzy lepsze miejsca.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Siquijor Island