Sithonia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Ermioni Ocena: 8,8

„Super lokalizacja,duży parking”

• „Piękny widok z balkonu”

• Antigoni Beach Resort Ocena: 10,0

„Wszystko na 5+”

• Apartments Giannis Ocena: 10,0

„Apartament pięknie położony wśród gajów oliwnych, w spokojnej, cichej okolicy z pięknym widokiem na morze i wzgórze z klasztorem. Apartament wyposażony we wszystko czego potrzebujesz. Przemili właściciele. Wrócimy tam na pewno!”

• Vourvourou Hotel Ocena: 8,8

„świetna lokalizacja, kilka metrów od morza. Hotel zapewnia kilka leżaków z parasolami na trawniku ogrodowym, niestety plaży nie ma ale jest wygodne zejście do morza. W pobliżu hotelu znajduje się wiele tawern, gdzie można smacznie zjeść oraz wiele plaż z płytką i krystalicznie czystą wodą. Obok hotelu znajduje supermarket. W bliskiej odległości znajduje się przepiękna plaża Karidi gdzie można znaleźć zacienione miejsca. Polecam wypożyczenie łódki i opłynięcie okolicy, w szczególności Blue Waters - niezapomniane wrażenie - kolor wody niesamowity. W dalszej odległości od hotelu znajduje się piękna plaża Rodia - trzeba do niej zjechać dość stromą drogą, ale na miejscu bardzo nam się podobało- bar zlokalizowany jest w całkowicie zacienionej części, wokół jest trawnik również całkowicie zacieniony, można się rozłożyć na kocu lub zapłacić za różnego rodzaju pufy lub leżaki - miejsce szczególnie polecam dla rodzin z małymi dziećmi i dla tych, którzy nie lubią cały czas przebywać na słońcu. W cieniu pełen relaks i świetna atmosfera, nie ma tłumów. Plaża jest żwirkowa, w wodzie znajdują się drobne kamienie, duży plus za natryski, czyste toalety i pyszne jedzenie serwowane w barze. Orange Beach jest cudowna, ale bardzo mała i bardzo ale to bardzo zatłoczona. Odwiedziliśmy ją dopiero po 17.00 - dzięki temu mogliśmy się rozłożyć blisko wody.”

• Sky Hotel Ocena: 7,9

„Dobra lokalizacja na uboczu miejscowości, spokój. W pobliżu restauracje i sklepy. Do plaży 5 minut piechotą. Plaża piaszczysta, szeroka z mała ilością plażowiczów. W hotelu czysto. Co 3 dni sprzątanie i wymiana pościeli i ręczników.”

• Rania House Ocena: 9,2

„Zarezerwowany przeze mnie największy z dostępnych apartamentów był zgodny w 100% z informacjami i zdjęciami na Booking.com. Piękny widok na morze i plażę. Bardzo duży balkon- wyjście na balkon z każdego pokoju. Hotel jest na wzniesieniu, wystaje ponad wszystkie okoliczne budynki dzięki czemu ma się widok na całą okolicę. Duże i wygodne łóżka. Duże pokoje. Blisko jest plaża. Miejscowość Neos Marmaras największa na całym przylądku ma do zaoferowania bogatą ofertę gastronomiczną, jest kilka marketów i wiele sklepów z pamiątkami. Bardzo przyjazna właścicielka sprawia że można czuć się jak oczekiwany gość a nie zwykły klient. Polecam ten obiekt dla rodzin z dziećmi. Przylądek Sithonia jest zdecydowanie najciekawszy z trzech dostępnych. Brawo Rania!!!”

• Hotel Sarti Beach Ocena: 6,2

„Widok z balkonu . Niektóre meble i aranzacje sa bardzo przyjemne.”

• Ta Pefka Ocena: 10,0

„Obiekt czysty, zadbany, właścicielka niezwykle przyjazna i uczynna, zaangażowana w opiekę nad gośćmi. Miejsce zaciszne, blisko morza, dobry punkt wypadowy do zwiedzania całej Sithonii.”

• Hotel Petunia Ocena: 4,6

„Nic”