Cyrk Narciarski Saalbach Hinterglemm Leogang Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Haus Hubertus Ocena: 8,8

„Bardzo serdeczna Gospodyni stale dyspozycyjna szybko reagujaca na nasze prosby.”

• Sporthotel Fontana Ocena: 9,2

„Śniadania pomimo że codziennie takie same pozwalały na komponowanie różnych posiłków. Duża różnorodność. Kolacje również na dobrym poziomie z uwzględnieniem dań wegetariańskich. Spory basen pozwala na pływanie. Rewelacyjna lokalizacja przy samej kolejce gondolowej i przy szlakach rowerowych. Do centrum kilka minut. ”

• Hotel Haider Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja. Hotel uczestniczy w projekcie joker card co oznacza duża oszczędność pieniędzy gdyż basen kolejka linowa mini golf są za darmo. Gorąco polecam ”

• Gästehaus Sabrina Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja, piekny widok z balkonu, pokoje czyste.”

• Hotel Salzburg Ocena: 10,0

„Super serwis Family atmosphere”

• „Sniadania i obiady, a raczej kolacje wyśmienite. wszystko w formie "szwedzkiego stołu"”

• „Bardzo duży wybór w bufecie śniadaniowym, wysokiej klasy materace w łóżkach, super sauna, miejsce na przechowanie rowerów, duży parking. Polecam!!”

• Hotel Tannenberg Ocena: 8,8

„Pyszne śniadania. Czysto. Bardzo miła obsługa.”

• „Gospodyni miła , pozytywnie zakręcona. Mieszkanko OK. Okolica ładna. Bardzo dużo muzułmanów.”

• Hotel Valerie Ocena: 8,3

„Dobre śniadania, miła obsługa, bardzo dobra lokalizacja w samym centrum Hinterglemm. Perfekcyjnie czysto.”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Cyrk Narciarski Saalbach Hinterglemm Leogang

na podstawie 8 481 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com