Skirama Dolomiti Adamello Brenta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Knajpa na dole i fajni właściciele😁”

• Hotel Cristiania Ocena: 10,0

„Dobre śniadania w formie szwedzkiego stołu. Pokój codziennie sprzątany. Miła i pomocna obsługa. Możliwość zaparkowania auta w garażu.”

• „Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam”

• „W pokojach czysto .Śniadania bardzo dobre typowo południowe. Lokalizacja idealna wszędzie blisko. Piękny widok z okna. Hotel kameralny. Bardzo spokojna okolica.”

• Albergo Eden Ocena: 10,0

„Świetny hotel, bardzo dobra obsługa, polecam.”

• „śniadania kontynentalne bez dużego wyboru,brak warzyw.Hotel czysty ,obsługa bardzo się stara ale atmosfera w hotelu smętna.”

• Residence Diamant Ocena: 8,3

„Świetne miejsce do aktywnego wypoczynku, znakomity stosunek ceny do jakości.”

• Hotel Maso del Brenta Ocena: 10,0

„Hotel położony jest na uboczu wioski i otoczony jest przepięknymi górami. Panuje tutaj absolutny spokój! Nasz pokój był świetnie wyposażony, a do tego miał wyjątkowy klimat <3 Obsługa była przesympatyczna. Śniadania przygotowywane były z lokalnych produktów bardzo dobrej jakości. Polecamy!”

• Hotel Bonapace Ocena: 10,0

„Bylo suuuupppeeerrr - informacje na temat jedzenia i napojow byly niedokladne na Booking.com”

• „Super miejsce jako baza wypadowa na ferraty w okolicach Madonny di Campiglio i Passo Tonale. Po wyczerpującym dniu miło się odpoczywało na tarasie przed domkiem. Cicha, spokojna, ładna i zadbana miejscowość. Blisko do restauracji i do sklepu.”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Skirama Dolomiti Adamello Brenta

na podstawie 9 279 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com