2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Slezské vojvodství hodnocení penzionů a B&B
Slezské vojvodství Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Apartamenty Sportowe AWF Průměrné hodnocení: 4

„Bezproblémové parkování. Dobrý příjezd od dálnice. Relativně komfortní zařízení pokoje.“

• Kwatera Pod Lasem Průměrné hodnocení: 9

„Výborná snídaně, možnost parkování vozu před časem check-inu“

• Osada Wróblonki - Apartamenty Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování krásné, čisté, prostorné. Velká terasa u pokojů, posezení, pohodlné židle. Zakryté posezení na grilování, opékání. Vše bylo připraveno a k dispozici - rošt, vidlice, dřevěné uhlí. Za poplatek venku parádní sauna a vířivka, to jsme si moc užili. Určitě toto ubytování doporučuju.“

• Willa jak u Babci Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní, krásné, čisté, skvělé prostředí i vynikající snídaně.“

• Apartamenty Kolorowa Průměrné hodnocení: 7

„Vše,byli jsme spokojeni !“

• Śnieżynka Průměrné hodnocení: 9

„Nový, moderní hotel, milý personál, vše krásné, čisté. Výborná snídaně, výhled na hory, menší bazén, ale dostačující, při našem pobytu nebylo plní, takže jsme měli bazén a saunu téměř sami pro sebe. Moc se nám líbilo, spokojenost se vším. Rádi se tam vrátíme.“

• Noclegi AirportPark Průměrné hodnocení: 8

„Možnost přijet kdykoli, odvoz na letiště a z letiště, možnost dlouhodobějšího parkování. Na přespání na odlet super.“

• Pass Hotel Průměrné hodnocení: 6

„Čistota byla dostačující. Obsluha byla milá. Postele čisté a pohodlné. Snídaně byla vynikající. Pobyt splnil hlavní účel návštěvy (přespat 1 noc v tamějším okolí). Okolní prostředí (obec) byla pěkná a vyhovující pro pohodovou procházku.“

• Brovar 16 Průměrné hodnocení: 9

„Krásné ubytování, blízkost centra, po půlnoci klid i v sobotu, po pohodlné postele, výborné snídaně doplnili vše co chybělo a o co jsme požádali. Super kafe.“

• Noclegi Alda Průměrné hodnocení: 4

„Blízko letiště“