Slovácko Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Ryzlink Ocena: 7,5

„Cała reszta. ”

• „Nawet przyjemny pokoik i łazienka. Śniadanko ubogie ale bardzo miła obsługa ”

• „Empatia personelu”

• „Bardzo blisko do kompleksu pałacowego. Klimatyczne miejsce poprzez urokliwe detale. Bardzo czysto. Sympatyczna, pomocna obsługa.”

• Hotel Piano Ocena: 9,6

„Doskonałe położenie w centrum miasta. Doskonałe i urozmaicone śniadanie. Bezpłatny parking dostępny na miejscu.”

• „Przepyszna kuchnia ☺”

• „Wygoda i spokój.”

• „Wspaniałe śniadanie - duży wybór, świeże produkty, dobre owoce i warzywa do wyboru (niestety, z naszego doświadczenia wynika, że warzywa w Czechach na śniadanie to nie zawsze norma), rewelacyjne wędliny, bardzo smaczne pieczywo. Bardzo przyjemna restauracja na dole, zjedliśmy w niej kolację - jedzenie świetne, ceny w porządku. Świetna obsługa - zostaliśmy miło zaskoczeni rozwiązaniem problemu, która wynikł z naszej pomyłki. Super lokalizacja - w samym centrum, parę kroków od zamku. Dobry zamykany parking na tyłach hotelu.”

• Hotel Zámeček Ocena: 7,5

„Fantastyczne śniadania, świetna lokalizacja polecam zwiedzanie zamku. Personel pomocny i bardzo miły.”

• Hotel Mlyn Velehrad Ocena: 8,3

„Ładnie położony w starym młynie, w miasteczku z piękną bazyliką świętych Cyryla i Metodego. Dobre śniadanie. Polecam.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Slovácko

na podstawie 31 202 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com