Kraj bańskobystrzycki Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Penzion Zornicka Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa. Dobre urozmaicone śniadanie. ”

• Hotel Bystrá Ocena: 8,8

„Basen ,czysty pokoj ,smaczne śniadanie ”

• Hotel Tenis Ocena: 7,9

„strefa spa na b dobrym poziomie”

• „Bezpieczny parking na terenie obiektu. Miły gospodarz.”

• „Ogromny dom (jak na nasze potrzeby - rodzina 2+2), dwa piętra, kilka sypialni, trzy łazienki, cztery balkony/ tarasy, bardzo duży salon. Miejsce o bardzo dobrym standardzie. Świetnie wyposażona kuchnia (niestety zmywarka była wyłączona z użytkowania). Dom wyposażony jest w pomieszczenie z bardzo dobrze działającą sauną. Właściciel dobrze komunikujący się w języku angielskim, elastyczny (sam zaproponował nam zdecydowanie późniejsze wymeldowanie). Przed domem parking na dwa auta, w domu garaż na jeden samochód) Bardzo dobra lokalizacja, piękny widok z okien na góry. W okolicy dość sporo atrakcji (wyciągi, letni tor saneczkowy, itp.). Dużo restauracji. W najbliższej okolicy sklep spożywczy.”

• Hotel Lux Ocena: 7,5

„Wszystko zgodnie z opisem. Dobra lokalizacja, dobre śniadanie. Generalnie wszystko ok, Tanio”

• Hotel Luna Ocena: 9,6

„Bardzo smaczne śniadanie w formie stołu szwedzkiego”

• Donovaly 15 Ocena: 6,7

„Ładna stara chałupka, użytkowy parter i sypialnie na piętrze. Blisko do szlaków turystycznych, niewielki kawałek do restauracji i sklepu. Dobrze wyposażona kuchnia. Niestety strasznie zimno na dole (żaden grzejnik nie działał). Byliśmy zmuszeni większość czasu spędzać na piętrze.”

• Hotel Tatran Ocena: 9,6

„Bardzo ale to bardzo mili właściciele. Hotel z 2 gwiazdkami tylko a komfort bardzo wysoki. Śniadania pyszne, miło i spokojnie. Bardzo, bardzo polecam. Pieszo ok. 500m od hotelu źródła lecznicze i baseny. Bardzo czysto. Śniadania w cenie noclegu a obiad tylko ok. 6Eu. ale dużo i smacznie. Własciciel musi być znany z dobrej kuchni, bo nie tylko goście hotelowi są obsługiwani w porze obiadu. "Super, super.”

• Hotel Zlatý Býk Ocena: 8,8

„świetne sniadanie, zasłonięte zasłony przy przyjeździe sprawiły iż upał w pokoju nie był odczuwalny”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj bańskobystrzycki

na podstawie 7 912 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com