Slovenian Istria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel BellaVista Ocena: 10,0

„Super lokalizacja, miejsce nad portem, jeśli chodzi o przystanek w drodze do Włoch nocleg w tej cenie to marzenie :) ”

• „Bardzo dobre śniadania w tym wegańskie o które poprosiłem. Po sezonie jest bardzo spokojnie. Blisko do słoweńskich atrakcji. Czysto sprzątanie codziennie ośrodek bardzo czysty.”

• „Dobre śniadania. Profesjonalna obsługa. Cisza, spokój. Wspaniały odpoczynek.”

• „Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone.Dodatkowo szampan,super.Bardzo dobra kawa.Miły personel.Polecam.”

• Hotel Histrion Ocena: 8,8

„Bardzo duży wybór posiłków na śniadanie. Wszystko smaczne i swieże.”

• „Nowy, pięknie urządzony hostel z designerskim wnętrzem. Przemiły właściciel, bardzo pomocny i pyszne śniadanie w cenie. Pokoje fajnie urządzone, klimatyzacja, wygodne łóżko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i trzymamy kciuki za fajne miejsce na mapie Słowenii.”

• Hostel Xaxid Ocena: 9,6

„Zaleta tego obiektu jest przede wszystkim otwartość i gościnność gospodarza. Obiekt jest mały ale dobrze urządzony, w pełni wyposażony, czysty i komfortowy.”

• „Hotel pięknie położony nad samym morzem. Znakomita kuchnia na bardzo przyzwoitym poziomie. Bardzo mily personel.”

• Hotel Piran Ocena: 9,2

„Niezwykle smaczne”

• „pokój i łazienka bardzo czyste,balkon,bezpłatny parking,basen.Polecam zwiedzić Portoroż i Piran,Koper Sniadanie na bardzo wysokim poziomie-na zimno cieplo.Mój komentarz jedno z najlepszych jakie jadłem w hotelach. Kolacja do poezja.Bardzo polecam zamówic również do pobytu kolacje.Super poziom.Oczywiście kolacja w formie bufetu. Duzo dań do spróbowania ,jedno lepsze od drugiego”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Slovenian Istria

na podstawie 10 769 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com