Smolensk Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Smolenskhotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja”

• Premier Hotel Ocena: 9,6

„Super naprawdę polecam”

• „Czysto i schludnie. Panie bardzo pomocne. ”

• Hotel SandS of Time Ocena: 10,0

„Świetny hotel, czysto, świetna obsługa, pyszne jedzenie. Podróżowaliśmy w 4 motocykle, miejsce bezpieczne, łatwy dojazd z głównych kierunków ”

• Hotel Annushka Ocena: 6,2

„Standard adekwatny do ceny i jeśli ktoś chce na szybko zjechać z trasy i się przespać, to w porządku. Trzeba mieć jednak na uwadze, że pokój ekonomiczny ze wspólną łazienką nie obejmuje prysznica.”

• Hotel Usadba Ocena: 10,0

„Wszystko.”

• West Hotel Ocena: 8,3

„- polskie menu śniadaniowe ;) - gratisowy magnes na lodówkę - stacja benzynowa po sąsiedzku”

• Barin Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo polecam! Miła obsługa, czyste i zadbane pokoje i bardzo dobre śniadania!”

• „Bardzo dobra lokalizacja dla osób odwiedzajacych cmentarz polskich oficerów w Katyniu.”

• Noviy Otel Ocena: 10,0

„Bardzo pomocny personel, zarówno pani na recepcji jak i obsługa restauracji. Bardzo fajne podejście - jest niski sezon, były wolne pokoje, więc dostałem lepszy pokój w tej samej, niskiej cenie. Smaczne jedzenie w restauracji, wybór też w sam raz - nie za mało i nie za dużo. W pokoju barek z dobrym piwem, orzeszkami, czipsami, soczkiem i colą. Lokalizacja idealna - dojazd z M-1, jak na warunki Rosji i Smoleńska jest dobry, nie jest też zbyt blisko i odgłosów trasy nie słychać, dzielnica jest niezamieszkała, więc nie ma dresiarzy :D Zdecydowanie mój wybór #1 w Smoleńsku na przyszłość :) Blisko jest miejsce katastrofy 10 IV 2010 - jako ciekawostkę podam iż personel hotelu pomagał ratownikom po wypadku, później zaś w hotelu tym gościły różne oficjalne delegacje polskie.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Smolensk Region

na podstawie 3 720 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com