Snæfellsnes Peninsula Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Arnarstapi Hotel Ocena: 8,8

„Lokalizacja”

• „Niesamowita lokalizacja, piękny widok zza okna, stosunek cena/ jakość najlepsza w porównaniu do odwiedzonych przeze mnie miejsc podczas pobytu. Śniadanie OK, obsługa bardzo miła. Największy plus za lokalizację.”

• „- bardzo ciekawy hotel typu self-service - płatność przez internet, wejście do hotelu na kod, wejście to pokoju także na kod, w pierwszym momencie jest dziwnie, bo w hotelu nie ma żadnego personelu, dopiero na śniadaniu pojawiła się pani z obsługi - bardzo dobre śniadanie - piękna lokalizacja - cisza, spokój, widoki”

• Hostel Sjónarhóll Ocena: 7,9

„Wielkość pokoju oraz widok z okna.”

• Arnarstapi Hotel Ocena: 9,2

„ogromne okno na całą ścianę - nasze było z widokiem na morze; nowoczesne, w stylu skandynawskim urządzenie pokoju”

• Hotel Framnes Ocena: 3,3

„Nic nam się nie podobało! Tragedia za 180 EUR!!!!! Jesteśmy stałymi klientami Booking i spędziliśmy wcześniej w Islandii 9 nocy w innych hotelach, w tym za podobne pieniądze albo i mniejsze, ale takiej porażki nie było.”

• „Śniadanie jak na warunki Islandii super , szwedzki stół, wszystko dopilnowane . Dostęp do kawy,herbaty , wrzątku przez cały czas pobytu nieskrępowany.”

• Arnarstapi Hotel Ocena: 10,0

„Jedyna niepewność, która towarzyszy przy dojeździe do hotelu, to widok, jaki będzie się miało z dużego okna (bo możliwości są tylko dwie: albo majestatyczny ocean, albo potężne góry:) Hotel naprawdę świetny. Pokoje bardzo dobrze wyposażone i urządzone. Pokoje umieszczone są w "modułach" (po chyba cztery pokoje w każdym), każdy pokój ma osobne wejście, więc do recepcji/restauracji trzeba przejść kawałek (kilka, kilkanaście metrów) pod gołym niebem.”

• „Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy.Przyzwoite śniadanie.”

• Dalahyttur Ocena: 10,0

„Wspaniała obsługa , świetne śniadanie , lokalizacja wspaniała dla osób lubiących obcować z naturą.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Snæfellsnes Peninsula

na podstawie 4 032 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com