Sodermanland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Blommenhof Hotel Ocena: 10,0

„Zamówiłem pokój dla 4 osób, a otrzymaliśmy wspaniały apartament z pokojem dziennym, dwoma sypialniami i sauną. Wspaniała niespodzianka!”

• „wszytko ok”

• Hotell Gillet Ocena: 10,0

„Wygodne łóżka. Blisko centrum.”

• Sjöbygget Mariefred Ocena: 10,0

„Piękna okolica ,piękny domek”

• „Spokojne i dobre lokalizacji na centrum”

• „Łóżko bardzo wygodne, jedzenie na 3- !”

• Hotell Eskilstuna Ocena: 9,2

„Bardzo smaczne śniadanie. Wystrój hotelu typowo szwedzki (IKEA :-)). Pokój rodzinny bardzo przestronny, dla 2 dorosłych i 2 dzieci oraz z dodatkowym łóżeczkiem dla dziecka - czyli dla dużej rodziny. Bardzo miły personel. W mieści znajduje się muzeum Munkela - konstruktora silników m.in do Volvo - polecam szczególnie dla małych i dużych chłopców!”

• „Odległość do lotniska Skavsta wręcz idealna - kilka kroków. Śniadanie, pomimo braku czegoś "na ciepło" mocno sycące i bez ograniczeń. Uprzejmy personel, udostępnił w upalny dzień trochę lodu do napojów bez problemu :-) (całkowita ocena dotyczy pokoju w wyższej klasie, który został udostępniony, gdy ten zamówiony nie był dostępny).”

• „To już któryś raz w tym hotelu, nocuję najczęściej przed wylotem do Polski. Ten hotel jest tańszy, od Connecta przy lotnisku, a oferuje podobny standard.”

• „Super hotel, przy lotnisku. Miła obsługa, czysto, smaczne śniadanie dostępne od 4:00 ! Super sprawa”

7 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sodermanland

na podstawie 260 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Sodermanland – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie