2. Bułgaria – opinie o hotelach
  3. Sofia Province – opinie o hotelach
Sofia Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Do dyspozycji mieliśmy przestronny, wygodny i czysty pokój. Duże łóżko. Możliwość parkowania w hali garażowej za dodatkową opłatą. Śniadanie mało zróżnicowane i w godzinach szczytu brakowało części produktów. Przy standardzie 4 gwiazdek więcej oczekiwalibyśmy również od obsługi. W godzinach wieczornych bar nie był dostępny, nie można było również pożyczyć korkociągu. Świetna lokalizacja w centrum Sofii, spacerkiem od cerkwi Aleksandra Newskiego. W pobliżu sklepy, restauracje, komunikacja miejska. Dla nas obiekt w dobrej relacji jakości do ceny.”

• „Czyste pokoje i bardzo ładne wnętrze”

• „Lokalizacja w innym budynku niż główny hostel, odrobinę dalej od centrum, ale za to spokojna ulica. Za te pieniądze to naprawdę ok., woda gorąca, łazienka po remoncie, łóżko w miarę wygodne, jest czajnik elektryczny. Jak się zamknie drzwi od sypialni, to nawet trzaskania na korytarzu nie słychać.”

• „Świetna lokalizacja w centrum miasta. Ponadto miła i pomocna obsługa na recepcji. W pokojach czysto i schludnie - sprzątane na bieżąco. Płatność za pobyt z góry jedynie gotówką, co ma znaczenie gdy ktoś jest przyzwyczajony do używania karty. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego są realizowane w tym samym budynku.”

• Hotel Niky Ocena: 10

„Lokalizacja,wygodne łóżko, śniadanie, obsługa”

• Arte Sofia Hotel Ocena: 8

„Lokalizacja, obsługa”

• Hotel Leda Ocena: 9

„Hotel blisko stacji metra Serdika na której pewnie wysiądziecie przylatując tu samolotem. Spacerem doszedłem do niego w 12 minut. Poza tym wszędzie mogłem przemieszczać się na piechotę. Bardzo fajne miejsce z świetnym i pomocnym personelem. Pokój przestronny, do łazienki i prysznica trzeba się przyzwyczaić (niema osobnej kabiny, jest tylko szklana zasłona ale to standard w Bułgarii). Na wyposażeniu, TV, lodówka, dobra klimatyzacja, czajnik + kawa i herbata. Łóżka wygodne. Serwis pokoju był codziennie, za każdym razem świeże ręczniki, co nie jest standardem jak wiemy. Rano obsługa serwuje śniadanie pod postacią kawy i takich małych "ciasteczek" na słono i słodko - smacznie! Ogólnie śmiało polecam!”

• Hotel Lion Sofia Ocena: 10

„Idealnie położony hotel, wszędzie blisko, przed wejściem stacja metra (dojazd metrem z lotniska zajmuje pół godziny) a kolejna stacja Serdika 10 minut na piechotę. Po sąsiedzku dobrze zaopatrzony supermarket (jest nawet garmażerka). W pobliżu mnóstwo sklepów i barów (głównie arabskie). Mieliśmy przestronny, komfortowo wyposażony (w tym automat do kawy i czajnik elektryczny) i czyściuteńki pokój z bardzo wygodnym łóżkiem i pięknym widokiem na Lwi most i góry w tle. Miły personel. W kawiarni obok serwowane pyszne śniadania, załączam zdjęcie poglądowe (kilkanaście dań do wyboru ale lunch tez tu można zjeść). Słowem, chcemy tu wrócić, polecam!”

• „Lokalizacja to podstawowy atut tego hotelu.”

• „Położony rzut beretem od katedry w centralnym miejscu stolicy. Pokoje duże, dobrze wyposażone. Obsługa bardzo profesjonalna. Na śniadanie serwowane dania z menu - spory wybór, omlet czy jajecznica na grzańce świetne, churros niestety gorsze. Dobra strefa spa z basenem, różnymi rodzajami saun i siłownią.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sofia Province