Solta Island Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Sobe Sv. Petar Ocena: 10,0

„Przepiękny widok z pokoju. Właściciele przemili, zawsze uprzejmi, uśmiechnięci, niezwykle pomocni( Slavko udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania). Jestem trzeci raz na tej wyspie i zawsze spotykam się z uprzejmością, ale do czystości w innych obiektach na wyspie można mieć pewne uwagi, jednak absolutnie nie tutaj. Atutem tego obiektu jest czystość! Na miejscu można zjeść przepyszne jedzenie. Istnieje możliwość wykupienia śniadania. Plaża przed hotelem to istne akwarium- czego brakuje na głównej plaży w centrum Nečujam, więc polecam wypozażyć się w odpowiedni sprzęt do snorkelingu i obuwie do pływania z grubą podeszwą, gdyż jest dużo jeżowców. Polecam!”

• Afrodita Apartments Ocena: 8,3

„wyposażenie apartamentów b.dobre , bliskość morza plaży i basenu , sklep spożywczy , sieć barów”

• Afrodita Apartments Ocena: 7,9

„wygodne łóżka, duża przestrzeń, blisko do plaży , piękny widok z balkonu na morze.”

• Apartments Danijela Ocena: 10,0

„Wszystko - Śniadania wyśmienite, a pożegnalna kolacja rewelacja... Właściciele przesympatyczni. Mogę spokojnie polecić ten bajkowy apartament...”

• „Apartament znajduje się blisko plaży i centrum miejscowości. Wszędzie można dojść na nogach. Przepiękny widok na zatokę. Apartament duży i wygodny, duży taras. Stały kontakt z właścicielem obiektu.”

• Apartments Solta Ocena: 10,0

„Nečujam polecam dla rodzin z dziećmi i dla tych kto lubi spokuj. Plaża piękna, woda przejrzysta, prawie nie ma straganów :) przy plaży jest bar gdzie dzieci mają basen, a rodzice kawkę :) Apartamentsolta (na zdjęciu widok z balkonu, zachód słońca) polecam na całe 100% mili gospodarze, zawsze służą pomocą, w sprawach zakupów pytać ich, doradzą gdzie taniej. Nie robimy zakupy na bazarku ( te same produkty co w sklepie, a ceny 2razy wyższe ) Przy plaży czasem ze statku rybackiego można kupić rybkę, polecam. Chyba już wiem, gdzie spędzę następne wakacje. Irena Marinković”

• Apartments Solta Ocena: 8,3

„Piekny widok z tarasu cisza wieczorami”

• Apartments Solta Ocena: 4,6

„W apartamencie nr 3, który wynajmowałam, jest dość przyjemny i w miarę przestronny taras z widokiem na morze, a właściwie zatoczkę. W obiekcie było naprawdę cicho, co jest ważne jeśli ceni się wieczorny i nocny spokój. Ilość talerzy, kubków, kieliszków, sztućców jest wystarczająca i zadowalająca, podobnie jeśli chodzi o ręczniki i ściereczki kuchenne. Podobało mi się także, że zastałam w kuchni świeżą ściereczkę i gąbkę do mycia naczyń. W okolicy jest duży wybór jeśli chodzi o plaże. Poza tym Solta to piękna, zielona wyspa, wspaniałe widoki, spokój, cisza, relaks, samochodem wszędzie jest blisko, można także skorzystać z komunikacji miejskiej. Na terenie ośrodka w Necujam jest przyzwoicie zaopatrzony market, w którym można zrobić codzienne zakupy. W pobliskim Grohote, poza marketem, jest również targ z warzywami, owocami, rybami i owocami morza. Warto tam także odwiedzić najsławniejszego pszczelarza w Chorwacji oraz klimatyczną restauracje Momcin Dvor z umiarkowanymi cenami i dobrym jedzeniem. Samo Necujam to dobre miejsce na pobyt dla rodzin z dziećmi i osób poszukujących wytchnienia od zgiełku miasta i spokojnego wypoczynku.”

• „Byłem wraz z dużą grupą (35 osób) przez 4 dni w Apartamentach Funda w Necujam. Piękna oklica i plaża. Super czysto. Bardzo dobre wyposażenie, sprawna i wydajna klimatyzacja. Sympatyczna obsługa. Polecam.”

2 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Solta Island

na podstawie 48 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com