Somogy Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko idealnie. 10/10”

• Aranypart Camping Ocena: 7,1

„Bliskość do wody i otoczenie”

• Arkánum Hotel Ocena: 8,8

„Idealny na postój w dalszej podróży Personel obiektu ok. Śniadanie wystarczające.”

• Lilla Apartmanház Ocena: 7,1

„Dużo miejsca ”

• „Piękny domek, właściwie kilka kroków do Balatonu, bardzo sympatyczny właściciel :) wygraliśmy pobyt w większym - rodzinnym mieszkanku ze względu na zajęte pozostałe pokoje ;) Okolica we wrześniu bardzo spokojna aż ciężko było znaleźć miejsce na zjedzenie kolacji ;)”

• Hotel Lido Ocena: 9,6

„Był to jeden nocleg na trasie podróży, ale jak najbardziej dobre miejsce żeby się przespać i odpocząć. Hotel przy samym Balatonie i deptaku. Niestety byłem po sezonie i wszystko było zamknięte. Śniadanie w formie bufetu jak najbardziej wystarczające. Parkin przed hotelem niepłatny w okresie od 15 września do 15 maja.”

• Hotel Holiday Ocena: 8,8

„Lokalizacja bardzo dobra - bardzo blisko do restauracji/barów i plaży. Z hotelu można przejść bezpośrednio na plażę. W hotelu cicho i spokojnie. Śniadanie ok. Łazienka ok. Dobre miejsce na przystanek w podróży lub na nieco dłuższy odpoczynek.”

• „Parking.”

• Vénusz Hotel Ocena: 2,9

„Nic mi się tam nie podobało.”

• Hotel Balaton Ocena: 5,4

„Lokalizacja”