Jutlandia Południowa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Danhostel Haderslev Ocena: 5,4

„Szczescie ze pogoda dopisała i łazienka nawet byla na plus”

• Bredebro camping Ocena: 10,0

„Wszystko nam się podobało w przyszłości znowuż skorzystajmy 🤣”

• Soniat House Ocena: 10,0

„Wszystko ok. Polecam.”

• Hotel Nordborg Sø Ocena: 9,2

„Hotel w kompleksie sportowym w bardzo cichej i pięknej okolicy. Pokój przestronny, z balkonem na którym można było usiąść i wypić poranną kawę, podziwiając widok na jezioro. Śniadanie bardzo dobre z szerokim wyborem. Personel bardzo miły i pomocny. Późny przyjazd nie stanowił problemu, klucze umieszczone w odpowiedniej skrzyneczce z hasłem dostępu. Mimo, że na uboczu do miasta można się przespacerować, do centrum jakieś 15 minut.”

• „nic taki pttk za 300 dziennie wyjechałem dzień wcześniej mrówki pająki itd itd”

• „Wygodne, dobrze wyposażone apartamenty. Bardzo dobra strefa basen+wellness.”

• Hotel Lakolk Ocena: 6,7

„Skromne miejsce Urokliwe Hotel położony na wydmach z kilometrowa plaża Dla zmęczonych zgiełkiem letnich kurortów i ...wyczynowych sportowców ........”

• Scandic Sønderborg Ocena: 7,5

„Standardowy hotel, dobry na 1-2 noclegi. Czysto, grzeczny personel, śniadanie w porządku.”

• Motel Apartments Ocena: 3,3

„niedaleko do centrum”

• Vadehavshostel Ocena: 6,2

„Miła obsługa, dostępność do gier, rozrywki oraz oferowanie gościa napojów gratis”

19 Najlepszych Hoteli w regionie Jutlandia Południowa