Southern Norway Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Dyreparken Hotell Ocena: 10,0

„Doskonala czystosc . Sniadanie jak w pieciogwiazdkowym hotelu . Hotel i obsluga perfekcja .”

• „Wygodne łóżka,ładny widok z okna.”

• „Cena😉”

• 24 Østerveien Ocena: 8,3

„Dobrze wyposażone mieszkanie w przyziemiu, czysto, blisko portu. Przybyć można o dowolnej godzinie, klucz pozostawiony w skrzynce z kodem.”

• „Atmosfera”

• Risør Gjestehus Ocena: 8,3

„Bardzo miła okolica, cisza, spokój... :) domki wyposażone (zmywarka, kuchenka, mikrofala, ekspres, lodówka) . Domki przestronne, wyjście na taras na którym są krzesełka, stolik i lezaki. Mozliwość korzystania z sauny za darmo. Na miejscu wypożyczalnia kajaków itp.”

• Sjøgløtt Hotel Ocena: 10,0

„Żałuję, że mogłam być w tym hotelu zaledwie kilkanaście godzin. Świetna lokalizacja, parking pod hotelem. Przestronny pokój z dużą łazienką, Bardzo czysto. Bardzo fajny ogródek w podwórku. Wygodne łóżko. Przemiła obsługa i ciekawy sposób wydawania kluczy do pokoju ;)”

• Scandic Sørlandet Ocena: 9,2

„Miły personel, uśmiechnięty i profesjonalny zarówno w recepcji jak i w restauracji - jedzenie serwowane na obiad bardzo dobre, jest nawet wariant wegetariański (nie wegański) - smaczny wegeburger z pieczarkami i żurawiną. Dobre wino, dostałem takie, o jakie prosiłem, chociaż sam nie wiedziałem, czego chciałem;) Cicho i spokojnie, dobre położenie, bliskość lotniska, smaczne śniadanie. Miałem wrażenie, że ludzie tam pracujący pracują z pasją.”

• Yess! Hotel Ocena: 10,0

„Sniadanie bylo bardzo dobre wrecz wspaniale opsloga hotelowa przesympatyczna.Jestem bardzo zadowolona z Panstwa Hotelu , chociaz podrozuje z niemowlkiem i uwazam powinno byc lozeczko turystyczne dla dziecka .”

• Bjørnevåg Ferie Ocena: 10,0

„Klimat miejsce i cicha okolica”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Southern Norway

na podstawie 4 202 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com