2. Maroko: recenzije hotela
  3. Souss-Massa-Draa: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Souss-Massa-Draa Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Camp Sahara Majestic Prosječna ocjena: 9

„U kampu smo proveli pet dana i ostat će nam u iznimnom sjećanju! Brižan, mlad tim koji je uvijek pažljiv prema potrebama kupaca. Mnoge aktivnosti dostupne su izravno iz kampa; jahanje deve, quad, 4x4 dan...što je vrlo praktično. Obilna i ukusna jela ujutro i navečer, a nakon večere oko vatre su se okupljali pravi berberski glazbenici. Opušteno s nekoliko jezika, lako je razumjeti jedni druge i razmjenjivati, preporučujemo ovaj kamp bez oklijevanja!”

• Maison d'Hôte Valentine Prosječna ocjena: 10

„Izuzetan domaćin. Vrlo ljubazan, pomogao nam je sa savjetima i sa svime što je trebalo Smještaj se nalazi vrlo blizu Kanjona di Thodra. Najbolja hrana koju smo jeli na našem putovanju u Maroko. Preporučujem ovaj smještaj.”

• „Lokacija je izvrsna.Jako lijepa terasa , definitivno s najboljim pogledom na Monkey fingers u mjestu. Blizu je restoran uz cestu s perfektno hranom. Posteljina je čista. Domaćica Fatima je jako simpatična, čak ima i svoju mini galeriju unutar objekta.”

• kasbah 123 soleil Prosječna ocjena: 9

„Iznimno ljubazno osoblje. Dvorište i park s puno sjene. Dolazili smo navečer, ali u selu nas je dočeao mladić na motoru koji nas je odveo kamo treba. Hrana je bila ukusna, a sobe velike. Bazen nismo stigli isprobati.”

30 najboljih smještaja s doručkom i prenoćišta u regiji 'Souss-Massa-Draa'

na temelju 65.324 recenzija smještaja s doručkom i prenoćišta na Booking.com-u