Souss-Massa-Draa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobre restauracje dodatkowe: azjatycka i włoska. Sympatyczni animatorzy. Pokoje sprzątane codziennie.”

• „Hotel położony przy głównej arterii miasta, czysto, jednak cała infrastruktura obiektu swój okres świetności miała 10 lat temu. Hotel delikatnie mówiąc "przechodzony". Na 1 nocleg - OK, na dłuższy wypoczynek raczej nie.”

• Le Zat Ocena: 5,8

„Jak na marokańskie warunki - porządne śniadanie.”

• „Duże, przestronne pokoje, osobna sypialnia, taras z krzesełkami i stolikiem, ładny widok. Barek i lodówka. Bogate jak na marokańskie warunki śniadanie.”

• Oasis Hotel & Spa Ocena: 8,3

„Hotel lata świetności ma za sobą, ale jest czysto i przyjemnie widok z pokoju na ocean i wzgórze to na plus , śniadanie smaczne w hotelu bar + chicha salon więc można się rozerwać. Ogólnie spoko miejsce.”

• Rose Valley Hotel Ocena: 9,6

„- przyjazny i pomocny personel - czysto - wygodne łóżko - przestronna, czysta i ładnie urządzona i dobrze wyposażona łazienka - niezła lokalizacja, zwłaszcza dla osób podróżujących samochodem - bardzo dobra cena Dla nas, spędzających w Warzazat jedną noc, miejsce bardzo przyjemne i godne polecenia.”

• Bo Hotel Ocena: 8,3

„Bliskość plaży, basen.”

• Mogador Al Madina Ocena: 9,6

„Hotel zbudowany jak małe miasteczko, poszczególne pokoje oddzielone od siebie co zapewniało intymność. Pokoje czyste, z naszego mieliśmy widok na ocean. Niedaleko do plaży (około 200 m).”

• Hotel Ribis Ocena: 4,6

„nic”

• „Czystość Obfite śniadania”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Souss-Massa-Draa

na podstawie 8 044 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com