Wyspy Egejskie Południowe Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto i bardzo schludnie.lokalizacja idealna ,wszędzie blisko.jedzonko przeeeepyszne😊”

• Delfinia Resort Ocena: 7,5

„Wszystko było ok”

• „Hotel położony przy samej plaży Kamari Beach na promenadzie.Z jednej strony morze a z drugiej góry. Przepiekne widoki.W sąsiedztwie mnóstwo tawern i restauracji a także innych hoteli z muzyką na żywo i smacznym tradycyjnym greckim jedzeniem. Bardzo miła i pomocna obsługa. Recepcja czynna całą dobę. Smaczne śniadania w cenie pobytu. Do dyspozycji gości dwa baseny . Bar z napojami i alkoholem nad basenem już we własnym zakresie. Pokoje są sprzątane codziennie. ”

• Hotel Anixis Ocena: 10,0

„Bardzo dobre położenie obiektu, bardzo miła obaługa, co dziennie wymieniane reczniki. Nie ma się do czego przycepić. Polecam😊”

• Cyclades Hotel Ocena: 10,0

„Miła obsługa, bardzo pomocna. Śniadania smaczne. Jesteśmy zadowoleni z pobytu. Chętnie kiedyś wrócimy.”

• „Bardzo miły personel i super lokalizacja. Blisko do głównej promenady, a jednocześnie cicho i spokojnie. Duży parking w pobliżu. Śniadanie dobre. Basen całkiem spory i czysty.”

• Grozos Rooms Ocena: 9,2

„Przyjemny pensjonat w Parikii położony w bocznej uliczce ale blisko plaży, bulwaru nadmorskiego, sklepów i restauracji. Przemiły gospodarz, zaoferował darmowy transport z i do portu; wskazał również ciekawe miejsca do odwiedzenia na wyspie. Pokój urządzony bardzo funkcjonalnie, czysty, z dobrym wi-fi. Możliwość wypoczynku na balkonie lub w ciekawie urządzonym /sofy, leżaki/ patio. Dobre miejsce zarówno na wypoczynek jak i na bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Nie zapomnijcie odwiedzić Naousę, Lefkes, Piso Livadi...i z portu Pounda popłynąć na uroczą Antiparos.”

• „Mieszkaliśmy w najnowszej części wilii, przestronne studio z aneksem kuchennym . Nowoczesne, proste, funkcjonalne meble, balkon, dobre wi-fi. Przesympatyczna, pomocna właścicielka Maria. W cenie noclegu została nam opłacona taksówka z portu i do portu, mogliśmy również bezpłatnie przedłużyć ostatnią dobę pobytu do popołudnia. Maria pomogła także w wypożyczeniu samochodu po atrakcyjnej cenie - z odbiorem przed domem. Willa połozona jest na obrzeżach miasta, ale wszystkie atrakcje, zarówno plaża, jak i stare miasto i port są w odległości niedługiego spaceru. Nam lokalizacja odpowiadała, wszędzie docieraliśmy pieszo. W pobliżu jest przystanek autobusowy w kierunku atrakcyjnych plaż, supermarket, kino letnie, piekarnia. Wyjątkowa postawa Marii jako właścicielki rekompensowała jedyną niedogodnośc jaką była ruchliwa ulica w pobliżu willi.”

• Sunshine Rhodes Ocena: 4,2

„Widok na morze”

• Hotel Pearl Ocena: 8,8

„Przyjacielski i zaangażowany personel, duży wybór produktów śniadaniowych, luźna atmosfera, recznikowe zoo😁😁😁”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wyspy Egejskie Południowe

na podstawie 48 168 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com