South Iceland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Możliwość skorzystania z kuchni ”

• Selfoss Hostel Ocena: 9,2

„duża i przyjemna kuchnia, dużo łazienek”

• „Pokoje zrobione w ślicznym stylu, bardzo wygodne, aż zapraszają do środka. Pyszne, lokalne śniadanie. Możliwość wycieczki konnej oprowadzanej przez syna właściciela - wspaniały rodzinny biznes”

• Hotel Selja Ocena: 10,0

„Nowocześnie i dekoracyjnie urządzone pokoje, dobrze wyposażone. Kameralna atmosfera, piękne widoki. Śniadanie smaczne i wszystko świeże. ”

• Hotel Gullfoss Ocena: 10,0

„W restauracji dobra kuchnia, należy koniecznie spróbować jagnięcinę. Barany pasą się na łąkach pełnych aromatycznych ziół i mięso jest także bardzo aromatyczne ”

• Hotel Edda Skogar Ocena: 7,9

„Hotel zaadaptowany ze szkoły. Na jeden dwa noclegi jak najbardziej. Pokoje niewielkie, ale 3 osoby spokojnie przenocują. Śniadanie ok. Super lokalizacja. Piękna okolica.”

• Rjúpnavellir Ocena: 9,2

„Domek ładnie połozony, z dużymi łozkami, w pełni wyposażony. Cottage nicely placed, with large beds, fully equipped.”

• Hotel Hvolsvollur Ocena: 8,8

„Hotel położony na trasie z Jökulsárlón /Vik i Myrdal/ do Selfoss i dalej. Blisko stacji paliw i taniego sklepu Kronan. Duży obiekt z własna restauracją, dlatego nie ma wspólnej kuchni do użytku. Pokój dla 3 osób duży, czysty, z telewizorem, czajnikiem, naczyniami, kawą i herbatą. Były ręczniki i czekoladki na biurku. W łazience mała wanna z miejscem do siedzenia. My mieliśmy kłopot z wentylatorem, który nie chciał się wyłączyć. Bardzo dobre śniadanie bufetowe /od 07:00 do 10:00/: były 2 rodzaje śledzi islandzkich oraz tamtejsze konfitury, kawa, herbata, soki, mleko, musli, ze dwa rodzaje pieczywa, wędlina, sery oraz na gorąco parówki i fasolka dla "Anglików". Sale restauracyjną, przy recepcji, obsługiwał miły personel w języku polskim. W recepcji również była obsługa polska, ale nie bardzo zainteresowana kontaktami w rodakami. Było na temat i tylko tyle, chociaż liczyliśmy na większą serdeczność. Przy hotelu darmowy parking, a sama wioseczka łatwa do obejścia bo nieduża. Polecam bo hotel "bywa" w dobrej cenie; ja płaciłam 108 EUR za 3 osoby, ze śniadaniem.”

• „Nowy hotel blisko wulkanu w pięknej okolicy”

• Höfn Hostel Ocena: 9,2

„Czysty, wygodny, klasyczny hostel, z dużą kuchnią i szczęśliwie wystarczającą liczbą łazienek. Położony w dobrej lokalizacji”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie South Iceland

na podstawie 26 690 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com