South Sinai Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Jaz Dahabeya Ocena: 8,8

„Niespotykanie profesjonalna obsługa w recepcji, w restauracji a także w barze przy plaży. Szczególne uznanie dla szefa kelnerów Fottoh. Lokalizacja obiektu rewelacyjna. Raj dla windesurferów. Dla pasjonatów nurkowania idealne miejsce jeżeli chodzi o dojazd do wszystkich Dive Sites w okolicy Dahabu. ”

• „Położenie, widok z głównego basenu jest niesamowity, rafa przepiekna. Hotel położony na rozległym, bardzo zadbanym terenie, kilka basenów, barów, wiele udogodnień, kilka restauracji a la carte. Centrum nurkowe bardzo profesjonalne! Świetnie zorganizowane nurkowania”

• „W recepcji nie odnalezienie mojej rezerwacji co spowodowało wiele stresu. ”

• „Lokalizacja, plaża.”

• „Bardzo przyjemny hotel, po naszym przyjeździe był obłożony w niewielkim stopniu dzięki czemu w gratisie dostaliśmy pokoje z widokiem na morze. :) Śniadania/obiady/kolacje wyśmienite i bardzo urozmaicone, raj dla wielbicieli słodkości. Jak to w takim hotelu stanowiska ze świeżo robionymi omletami, plackami, spagetti, grillowanym mięsem i rybami. Dla każdego coś dobrego. Hotel nie pierwszej młodości, ale czysto i schludnie, a stosunek ceny do jakości w pełni to rekompensuje. 5 gwiazdek jednak zobowiązuje. :) Plaża przy hotelu bardzo przyjemna, jest kawałek rafy, kolorowe rybki są, także dla dzieciaków do pierwszego snurkowania jak najbardziej się nadaje.”

• „Baseny i zjeżdżalnie.”

• Jaz Fanara Resort Ocena: 10,0

„Piękne pokoje, wygodne lezaki, piekny basen i plaza, Rewelacyjny personel”

• „Przyjazna obsluga”

• „Super jedzenie, brak dzieci, cisza i spokój, obsługa zawsze na posterunku gotowa do pomocy. Na specjalne życzenie nawet udało nam się otrzymać prawdziwe egipskie jedzenie dzięki Mohamedowi z głównej restauracji. Brawo dla obsługi! Jakość basenów i barów przy nich - super. Hotel dla ludzi pragnących spokoju i odpoczynku a zarazem blisko miasta. Niesamowicie oświetlony w nocy, przepięknie utrzymany ogród.”

• Golden Europe Hotel Ocena: 2,5

„Lokalizacja”