Southern Russia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Premier Azau Ocena: 9,6

„Super polecam ”

• Inturist Hotel Ocena: 7,9

„Czysto, schludnie, blisko do centrum, smaczne śniadania”

• Versal Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo dobry Hotel. Polecam.”

• Triumph Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo dobry hotel w świetnej jak na swą jakość cenie. Całkiem spore klimatyzowane pokoje, z dobrze działającym wifi, lodówką, czysto, schludnie i w pokojach i łazienkach. Bardzo bogaty zestaw kosmetyczny, jednorazowe laczki. Na każdym piętrze ogółnodostępna deska do prasowania z żelazkiem. Smaczne, urozmaicone śniadania. No i jeszcze do tego basen, niewielki, ale można się zrelaksować. Także jaccuzi i sauna.”

• Nairi Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo smaczne śniadania,personel restauracji hotelowej niezwykle przyjazny i gościnny (POZDRAWIAM !!!) . Również wszystkie pracownice recepcji bardzo miłe.”

• Sirius Azau Ocena: 9,2

„Duży pokój, wygodne łóżka, bardzo ładna łazienka. Bardzo miły personel!”

• Аtria Hotel Ocena: 8,3

„Hotel blisko lotniska, około 800m. Dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Hotel na dobrym poziomie jakościowym, obsługa bardzo miła, choć w recepcji nie zawsze można było trafić na osobę ze znajomością języka angielskiego. Lokalizacja - blisko długiej promenady w Soczi, przejście przez ulicę i mały skwer.”

• Prichal Hotel Ocena: 10,0

„Przyjechaliśmy z żoną na urlop do Adleru I w hotelu prichal I spędziliśmy 10 dni. Obiekt przewyższył nasze oczekiwania. Hotel położony bezpośrednio przy nadbrzeżnej promenadzie. Do plaży 5 metrów, czyli szerokość tejże promenady !!! Jedna z najlepszych lokalizacji w Adlerze I zapewne w całym Soczi, a biorąc pod uwagę samo położenie I konstrukcję obiektu - intymne patio w którym serwowane są posiłki z widokiem na morze oraz wieczorne tańce przy muzyce na żywo, chyba jednak najlepsza !!! Wszystko co może być potrzebne, znajdujemy blisko hotelu: stołówki I restauracje, boutiki, profesjonalne masaże, sklepy, oferta atrakcyjnych rejsów po morzu - molo 60 m od hotelu !!! Hotel w skali 1-10 oceniamy na 12 ! To nie pomyłka. Uważamy że zdecydowanie zasługuje na 4 gwiazdki. Przestronny, komfortowo umeblowany pokój, wygodna łazienka I wyodrębnione trzy strefy: sypialniana, wypoczynkowa z kanapą I stolikiem kawowym, oraz biurko I przy oknach wiklinowy zestaw (stolik + dwa fotele) do relaksu intelektualnego. Ogromna czystość w całym obiekcie, uczynny, przyjazny I miły personel. Bardzo ważne !!! świetny kontakt I osobiste zaangażowanie w pomoc dla gości, zarządzającej hotelem, Pani Julii Warnawskiej. Dziękujemy Wam za wszystko I obiecujemy wrócić do Was. żYczymy wszelkiej pomyślności I dalszych sukcesów. Tomasz I Bożena Urbańscy z Polski. ”

• Hotel Kruiz Ocena: 7,1

„Blisko lotniska. Czystość.”