Hampshire Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżko, duży pokój. Generalnie czysto, tylko tu i ówdzie coś do poprawki. Miła obsługa.”

• Southsea Rocks Hotel Ocena: 10,0

„Czysto, wygodnie, blisko plaży, very nice place 😁”

• „Od kilku lat korzystam z booking.com Tego hotelu zdecydowanie nie polecam!”

• Warbrook House Ocena: 9,2

„Spokojna okolica, duży park z gospodarstwem rolnym. Ciekawe miejsce do spacerowania. Budynek zadbany, pokój wyskoki standard z wszelkimi udogodnieniami: miejsce do prasowania, kącik z kawą i herbatą oraz dobry odbiór Wi-Fi.”

• „wspanialy Hotel ,bardzo mila obsluga, cudowne zaciszne miejsce , bardzo dobre jedzenie ,”

• ibis Southampton Ocena: 8,3

„bardzo mila obsluga, Pani Magda z recepcji wraz kolezanka pomogly nam rozwiazac niespodziewane problemy. pozdrawiam i polecam”

• Sterling House Ocena: 7,1

„Bardzo ładny wystrój, dość duży, dobrze wyposażony apartament, spory i darmowy parking, 15min spacerem od dworca kolejowego (łatwo dotrzeć do Londynu).”

• Apollo Hotel Ocena: 7,1

„Przemiła obsługa, pokój przestronny, duży parking, wygodne podwójne duże łóżko.”

• „Duzy pokój - całość obiektu bez schodów, więc dobre dla niepełnosprawnych i z większym bagażem. Zaskakująco czysto i cicho, mimo że to obiekt przy autostradzie. Ogrzewanie elektryczne, więc działa cały rok. Przy obiekcie McDonalds i stacja benzynowa.”

• „Lokalizacja”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Hampshire