Southern Great Plain Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Science Hotel Ocena: 7,9

„Nowoczesny, czysty hotel, śniadanie typowe dla tzw szweckiego stołu - dość obszerny wybór”

• Mizse Motel Ocena: 7,9

„bliskość autostrady i restauracja z węgierską kuchnią dostępna w obiekcie”

• „Duże, eleganckie mieszkanie, bardzo czyste i przestronne, świetna lokalizacja.”

• Art Hotel Szeged Ocena: 10,0

„Same plusy. Śniadanie spełni oczekiwania największych malkontentów jest wszystko co ma być na ciepło i na zimno. Pokój bardzo duży, czysty, wygodne łóżka, łazienka duża czysta. Gorąco polecam to miejsce”

• Gokart Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo dobre położenie ,blisko autostrady,dobre śniadanie.”

• „To dobre miejsce na nocleg tranzytowy w drodze na Bałkany lub odwrotnie. Malutkie pokoje z umywalką i dwoma łóżkami. Czysta pościel. Obiekt pamięta bardzo dawne czasy. Na miejscu dostepna kuchnia i wspólna toaleta i WC. Na jedną noc świetne miejsce na uboczu miasta. Byliśmy późnym wieczorem i rano wyjeżdżaliśmy. Nikt nie robił problemów z godzin przyjazdu i wyjazdu. W innych pokojach spali robotnicy.”

• „Obsługa wspaniała , uśmiechnięta.Jedzenie -śniadanie i obiadokolacje bardzo dobre . Polecam ten hotel tez ze względu na lokalizację , Bliskość basenu termalnego .”

• Família Vendégház Ocena: 10,0

„Hotel bardzo dobrze ulokowany , piękny pokój ,dobrze wyposażony , lodówka ,klimatyzacja , płaski telewizor , wi-fi, bardzo ładna łazienka , olbrzymie łóżko , w samym pokoju cichutko , nie słychać dźwięków z korytarza czy ulicy ,bezpieczny parking na podwórku , za zamykaną bramą . I to wszystko w najniższej cenie jaką znalazłem . Zdecydowanie polecam!”

• Hotel Átrium Ocena: 7,1

„Dobra lokalizacja przy wjeździe do miasta, restauracja rybna po drugiej stronie ulicy z daniami kuchni węgierskiej.”

• Illés Hotel Ocena: 9,6

„Sympatyczny hotel. Uwaga na parkowanie na ulicy obok hotelu. Przyjechałem w nocy i nie zwróciłem uwagi, że jest to strefa płatnego parkowania w godz. 8:00 - 18:00. Niestety nikt z obsługi nie zwrócił mi na to uwagi. Jak wyjeżdżałem o 9:00 to miałem już mandat za wycieraczką. Na szczęście mandat nie był zbyt drogi ale jeśli obsługa wykazałaby się dobrą wolą to można byłoby tego uniknąć.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Southern Great Plain