Southern Great Plain Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Komló Hotel Gyula Ocena: 10,0

„Wszystko super!”

• Hotel Átrium Ocena: 10,0

„Klimatyzacja w pokoju, duża łazienka, parking prywatny monitorowany. Kawa super”

• Hotel Uno Ocena: 8,8

„Personel bardzo pomocny. Śniadanie smaczne i urozmaicone. Prywatny parking.”

• Hotel Elizabeth Ocena: 9,2

„Wszystko w największym porządeczku.100% Polecam!”

• „Duży, sympatyczny hotel z wieloma atrakcjami. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone, czyste chociaż w wielu miejscach widać ślady użytkowania. Hotel bezpośrednio połączony z aqua parkiem z wieloma basenami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. W samym hotelu również jest super basen i sauny; miejsce idealne do wypoczynku i relaksu, mało ludzi i cisza:) - (strefa powyżej 16 lat). Wybór potraw podczas śniadania i kolacji nie do ogarnięcia, dla małych i dużych, na ciepło i na zimno, na słodko i na ostro - po prostu wszystko czego dusza zapragnie i jeszcze ciut więcej:)”

• Hotel Udvarhaz Ocena: 7,1

„Hotel posiada bardzo dobrą lokalizację oraz podziemny parking. Parkowanie nieco utrudnione i czasochłonne ... Wokół hotelu dużo restauracji, centrum handlowe oraz puby. miła obsługa hotelu.”

• „Mało czasu na rzetelną opinię , byłam tylko 1 dobę . Śniadanie mało urozmaicone.”

• Hotel Korona Ocena: 8,3

„Duży pokój, parking, śniadanie”

• Hotel Ginkgo Ocena: 9,6

„Świetny hotel w ciekawej okolicy. Warto było zboczyć z trasy!”

• „Bardzo fajny ośrodek Domki Super, Basen na ośrodku super I dla dzieci basenik też fajny. Polecam”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Southern Great Plain

na podstawie 14 124 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com