Southwest Florida Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Gulfcoast Inn Naples Ocena: 10,0

„Fajny basen i bar Wieczorem był fajny klimat”

• „Bardzo czysto. Super śniadanie”

• „Wysmienite i smaczne sniadanie lepsze niz w innych hotelach 3* ktore mielismy okazje poznac. rewelacyjna czystosc oraz obsluga.”

• Sea Shell Motel Ocena: 7,1

„Motel bez śniadań. W odległości ok 5km IHOP, którego polecam. Motel położony dość blisko centrum miasta i ulicy 5th av. Polecam spacer szczególnie nocą. Motelik najlepsze lata ma już za sobą, jednak nie mogę narzekać ani na obsługę ani na wyposażenie. Miasteczko przepiękne polecam wszystkim odwiedzającym USA. Tu mieszkają najbogatsi i to właśnie tu możemy zobaczyć przepiękne domy i urocze plaże. Żałujemy, że nie mogliśmy spędzić więcej czasu w tym uroczym, spokojnym miasteczku”

• Naples Garden Inn Ocena: 7,9

„Wygodne łóżko, jasny pokój, czysto, można zaparkować pod swoim pokojem”

• „Hotel na przedmieściu Naples. W hotelu czysto - codziennie było sprzątane; bardzo wygodne łóżko; woda w łazience ciepła; mała lodówka i mikrowela w pokoju, blisko (ok. 20min pieszo) do plaży; blisko do Publixa; basen z leżakami + ładny ogród; darmowa kawa, herbata na recepcji; śniadania bez rewelacji no ale to zawsze coś :)”

• „Czystość ,komfort i obsługa bez zastrzeżeń. Śniadanie jak to w stanach nie rewelacyjne ale można sobie normalnie zjeść.”

• „Typowy amerykański motel Czyli standardowe wyposażenie”

• „Pokoje czyste, klimatyczne i pachnące. Śniadania amerykańskie czyli duże :) Lokalizacja dla mnie ok - ja traktowałam hotel jako bazę wypadową:) Jestem bardzo zadowolona z pobytu.”

• „Fantastyczna obsługa, przestronne, dobrze wyposażone pokoje”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Southwest Florida

na podstawie 2 306 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com