Split-Dalmatia County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Gradina Ocena: 9,6

„Uprzejmość właścicieli”

• Hotel Maritimo Ocena: 10,0

„Obsługa jest perfekcyjna, miła pomocna. Czysto i przyjemnie. ”

• Hotel Milenij Ocena: 9,6

„Bardzo mila obsluga, super lokalizacja. Sniadanie z super widokiem”

• Luxury Aparthotel Ocena: 10,0

„Super personel apartament mega wykończony basen czysty i zadbany ”

• Villa Perković Ocena: 10,0

„okolica swietna, mili wlasciciele i bardzo pomocni.”

• Apartment Sonja Ocena: 7,9

„Dobre położenie, blisko targ, dobry kontakt z właścicielem, Sonja, bardzo miła, pierwszego dnia dała bardzo przydatne wskazówki, dobry kontakt przez cały pobyt, bezproblemowe pozostawienie kluczy”

• Apartments Brusje Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja, apartament z super widokiem na morze, blisko plaże, restauracje, sklepy, bankomaty, port z możliwością skorzystania z wycieczki statkiem. Miejsce blisko atrakcji i jednocześnie ciche i spokojne. Gospodarze mili, pomocni, sympatyczni. Jest możliwość przechowywania rowerów u gospodarzy. Łazienka czysta, prysznic super. Na wyposażeniu dostępna zmywarka. Balkon z widokiem na morze, na balkonie stół i krzesła - super bo można jeść śniadania z widokiem na morze! Polecam :)”

• Villa Queen Ocena: 9,6

„Bardzo miła właścicielka obiektu, starała się, aby każdy czuł się wyjątkowo. Obsługa hotelu również bardzo pomocna i profesjonalna, wszystko bezproblemowo. Wszyscy dobrze mówią po angielsku. Naprawdę potrafią stworzyć przyjazną atmosferę, również dla rodzin z dziećmi. Poza tym wielki taras, blisko do morza, plaża dobra dla małych dzieci (płasko i długo płytko). Apartament zadbany i czyściutki. W ostatni wieczór byliśmy mile zaskoczeni bo właścicielka pożegnała nas kolacją, winem i prezentami dla dzieci, które widać, że kupiła specjalnie dla naszych dzieci bo były to ubranka w ich rozmiarze;-)”

• „Położenie hotelu. Duży balkon. Cudowny widok. Ładnie urządzony pokój. Duże okna. Codzienne sprzątanie - serwis.”

• Hotel Podgorka Ocena: 7,9

„ś Śniadania były smaczne. Ogólna czystość. Położenie hotelu przy samej plaży.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Split-Dalmatia County

na podstawie 214 364 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com