St.Gallen Canton Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo duży pokój. Balkon. Przemiła obsluga”

• „Lokalizacja, niska cena wysoki standard, pyszne jedzenie, czystość, przemiły personel”

• Hotel Sporting Ocena: 7,9

„W zależności od obłożenia hotelu możliwość samodzielnego chek in 24h!! Tzn. przy wolnych pokojach można się meldować według wskazanej godziny co w moim przypadku było od 00.00 a nie jak to bywa 14/15. Klucze do odbioru samodzielnego dzięki wysłanemu kodowi. Śniadanie obfite!!!”

• Flyhof Ocena: 9,2

„Wspaniały widok z pokoju na jezioro. Ładny, schludny i przytulny pokoik z łazienką. Na korytarzu stoi barek z dostępną kawą, herbatą i wodą dostępnymi przez całą dobę. Wszędzie czysto. Wystrój bardzo ładny i przytulny. Łóżko wygodne. Gdy poprosiłam o udostępnienie mi żelazka, bez problemu dostałam dostęp do prasowalni. Bardzo miła i uczynna obsługa.”

• „Mila obsluga, swietny widok z restauracji na jezioro ponizej. Apartament duzy z 2 toaletami, polecam!”

• Hotel Weisses Kreuz Ocena: 10,0

„Bardzo fajne miejsce w centrum miasta”

• „Wygodne łóżka i fajny fotel. Szkoda, że jeden. Normalny stół, plus biureczko. Czystość, wyposażenie kuchni, bezpłatny parking podziemny, darmowe szybkie Wi-Fi. Dużo półek w szafach, żaluzja na balkonie. Bliskość do Altstatten, Appencell. Pomocny personel.”

• „Jedzenie przepyszne, podane po królewsku. Obsługa przesympatyczna. Szkoda tylko, że Szwajcaria taka droga. Cała reszta super.”

• „Fantastyczne rozwiązanie. Dałem wysoką opinię za personel ale tak naprawde nikogo tam nie ma. Wierze jednak ze to mili ludzie. Pozdrawiam”

• „wszystko”

30 Najlepszych Hoteli w regionie St.Gallen Canton