St.Gallen Canton Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• b_smart motel Sevelen Ocena: 10,0

„Brak personelu.”

• „Bardzo duży pokój. Balkon. Przemiła obsluga”

• „Fantastyczne położenie ! Absolutnie warte odwiedzenia miejsce ! Sympatyczna i pomocna obsługa. Śniadanie niezbyt obfite, ale wystarczające - pieczywo najlepsze w świecie ! Ciekawe pokoje, wygodne łożka.”

• Parkhotel Schwert Ocena: 7,5

„Doskonałe otoczenie hotelu. Niedrogi parking po drugiej stronie ulicy.”

• Hotel Sporting Ocena: 7,9

„W zależności od obłożenia hotelu możliwość samodzielnego chek in 24h!! Tzn. przy wolnych pokojach można się meldować według wskazanej godziny co w moim przypadku było od 00.00 a nie jak to bywa 14/15. Klucze do odbioru samodzielnego dzięki wysłanemu kodowi. Śniadanie obfite!!!”

• Flyhof Ocena: 9,2

„Wspaniały widok z pokoju na jezioro. Ładny, schludny i przytulny pokoik z łazienką. Na korytarzu stoi barek z dostępną kawą, herbatą i wodą dostępnymi przez całą dobę. Wszędzie czysto. Wystrój bardzo ładny i przytulny. Łóżko wygodne. Gdy poprosiłam o udostępnienie mi żelazka, bez problemu dostałam dostęp do prasowalni. Bardzo miła i uczynna obsługa.”

• „Mila obsluga, swietny widok z restauracji na jezioro ponizej. Apartament duzy z 2 toaletami, polecam!”

• Hotel Weisses Kreuz Ocena: 10,0

„Bardzo fajne miejsce w centrum miasta”

• „Wygodne łóżka i fajny fotel. Szkoda, że jeden. Normalny stół, plus biureczko. Czystość, wyposażenie kuchni, bezpłatny parking podziemny, darmowe szybkie Wi-Fi. Dużo półek w szafach, żaluzja na balkonie. Bliskość do Altstatten, Appencell. Pomocny personel.”

• „Jedzenie przepyszne, podane po królewsku. Obsługa przesympatyczna. Szkoda tylko, że Szwajcaria taka droga. Cała reszta super.”

23 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie St.Gallen Canton

na podstawie 2 820 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com