Engadin St. Moritz Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna lokalizacja . Super zorganizowany hotel . Bardzo miła i pomocna obsługa ”

• „Lokalizacja hotelu w centrum miasta. Parking publiczny w pobliżu hotelu. W czasie naszego krótkiego jednodniowego pobytu z uwagi na deszcz i burzę nie mogliśmy zwiedzać miasta ale skorzystaliśmy z Berlina Expres na trasie Tirano-St. Moritz. Wspaniałe widoki Alp i lodowców. Wycieczka kosztowna jak z resztą wszystko w Szwajcarii i na całej naszej trasie od Niemczech poprzez Szwajcarię i północnych Włoch. Polecam taką przygodę z przyrodą i krajobrazem Alp.”

• Hotel Cervo Ocena: 10,0

„Wszystko na najwyższym poziomie. Personel bardzo pomocny, życzliwy i uśmiechnięty. W pokojach bardzo czysto i komfortowo. Polecam.”

• Suvretta House Ocena: 10,0

„Piękne miejsce !”

• Chalet Speciale Ocena: 7,9

„Pokój 1 był dość mały i ciasny. Smaczne śniadanie, dobra lokalizacja.”

• „Wyśmienite śniadanie: super wędliny, a także ryby, różne dodatki oraz na wiele sposobów jajka. Pokój bardzo wygodny z super łóżkiem (naturalna - puchowa pościel), dużą garderobą i łazienką (świetne kosmetyki). Garaż podziemny drogi, za to miejsca parkingowe podwójnie zabezpieczone co jest istotne jeśli ma się drogi samochód. Basen bardzo przestronny. Cały zespół obsługi bardzo miły i uczynny. Faktycznie to duży luksus, w którym spędzisz niezapomniane chwile !!!”

• Soldanella Ocena: 8,3

„śniadanie dobre. pokój wygodny”

• „- doskonała lokalizacja, blisko do jeziora, centrum miasta, przełęczy górskich oraz lodowca, - bardzo sympatyczna i pomocna obsługa hotelu, - duży wybór posiłków na śniadaniu, - doskonała łazienka, duża wanna z widokiem na miasto, - czystość w obiekcie, - hotel znajduje się w historycznym budynku, wnętrza w stylu pałacowym.”

• „Niesamowity hotel, stara szkoła elegencji, szyku i wyczucia. Przepyszne śniadanie, wspaniała super profesjonalna obsługa, wystrój bardzo elegancki, piękne spa.”

• „Kolejny mój pobyt w Youth Hostel i po raz kolejny się nie zawiodłem. Jeśli SWISS to tylko z tymi hostelami :) Pokoje dobrze wyposażone jak na hostel. Sprawne i szybkie wi-fi. Przepyszne śniadania, pomimo że na zimno :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Engadin St. Moritz

na podstawie 2 406 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com