Balkan Mountain Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Lola & Nikola Ocena: 9,2

„Śnisdanie. Czystość. Atrakcje dla dzieci.”

• Sin-Kom Hotel Garni Ocena: 10,0

„Sniadanie bardzo dobre. Parking na miejscu.Dobry hotel na odpoczynek w drodze do Bułgarii czy Grecji ”

• Sin-Kom Hotel Garni Ocena: 9,2

„bardzo fajny hotel na trasie tranzytowej do Bułgarii, duży parking, w pobliżu restauracja serwująca dania serbskie z dobrą obsługą, bardzo miła obsługa pani przy śniadaniu- dziękujemy za wspaniałą kawę”

• Sin-Kom Hotel Garni Ocena: 10,0

„gdyby coś było źle to bym tam nie wrócił byłem tam już czwarty raz i jestem zadowolony, miły personel niedaleko hotelu jest muzeum Ponisavlia i przy tym obiekcie jest restauracja z tradycyjnymi Serbskimi daniami , miła obsługa fajny klimat, informację o tej knajpce otrzymałem od obsługi hotelu. Śniadania w hotelu smaczne świeże pachnące , pani która dba o nie zawsze uśmiechnięta i miła, perfekcjonistka wszystko musi być ułożone od linijki, przychodzi i poprawia jest naprawdę czysto. pozdrawiamy cały personel jesteście wspaniali tak trzymać dalej. Do zobaczenia za rok.”

• Villa Lola & Nikola Ocena: 5,0

„Tak sobie.”

• Villa Lola & Nikola Ocena: 6,2

„Lokalizacja niezbyt atrakcyjna.Śniadanie w miarę zjadliwe, łóżka wygodne. Na jedną noc może być. Pani właścicielka bardzo miła.”

• Hotel Stara Planina Ocena: 10,0

„Wygodne pokoje . Obfite zróźnicowane posiłki 3 dziennie . 2 baseny . Wyjścia na szlaki Starej Planiny .Lunch box na drogè .Super.”

• Sin-Kom Hotel Garni Ocena: 10,0

„Dobry standard, bezpieczny parking, smaczne śniadanie, miła obsługa. Za tą cenę świetna oferta jeśli chodzi o nocleg tranzytowy.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Balkan Mountain