Stara Zagora Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Penev Ocena: 6,2

„Lokalizacja w dosc spokojnym miejscu”

• „duzy apartament, czysty, ladnie urządzony, w dostępnym aneksie wszystkie potrzebne sprzety”

• Complex Pastarvata Ocena: 10,0

„Cisza,miły personel, smaczne śniadanie, możliwość zapłacenia kartą”

• Family hotel Rose Ocena: 7,9

„ogród bliskość do ciepłych mineralnych basenów”

• Forum Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo przyjemny pokój z herbatą kawą i czajnikiem. Wszystkie dogodności opisane w ofercie były dostępne na miejscu. Bardzo czysto. Lokalizacja w trochę ruchliwym miejscu przy szkole. Niewiele miejsc parkingowych przy hotelu. Sniadanie stanowilo jedyny słabszy punkt, trochę mały wybór.”

• Hotel Vereya Ocena: 7,1

„Sam hotel całkiem ok, ale w naszym przypadku goście w pokoju obok zrobili sobie nocną imprezę która nie pozwoliła na spokojny wypoczynek...”

• Hotel Tiron Ocena: 7,9

„Hotel trochę z poprzedniej epoki. Dobry na jedną dwie noce ale raczej nie już na dłuższy pobyt. Budynek oraz wyposażenie mają już swoje lata i przydała by się tutaj zmiana. Oczywiście nie przeszkadzała nam to by się spokojnie i wygodnie wyspać. W hotelu czysto. Obsługa hotelowa bardzo miła i uprzejma. Zdecydowanie wielki pozytyw za śniadanie. Pomimo, że byliśmy w czwórkę jedynymi gośćmi hotelu to śniadanie było bardzo obfite a obsługa wykazała olbrzymie zaangażowanie. Ogólnie polecam.”

• Hotel Palas Ocena: 8,8

„Bardzo dobra kuchnia. Pokoje przestronne z wygodna lazienką.”

• Hotel Zara Rooms Ocena: 9,6

„Balkon”

• Hotel Motto Ocena: 8,3

„Dobre śniadanie. Miła obsługa.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Stara Zagora Province