Stirlingshire Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Ben More Lodge Ocena: 8,3

„Małe przytulę, ciepłe pomieszczenia”

• „Przepiękne widoki, kontakt z naturą, mnóstwo miejsca do spacerów i aktywności fizycznej zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wystarczy tylko przesiąść, rozejrzeć się dookoła i wszystkie troski i zmartwienia ustępują przepięknym krajobrazom. Szczerze polecam, ja ze swoją rodziną na pewno wrócę tam jeszcze. ”

• „Świetna lokalizacja w centrum i na starym mieście w połowie drogi między nowym miastem a zamkiem. B. Ładna adaptacja szkoły z połowy XIX wieku na prestiżowy hotel.”

• Helix Hotel Ocena: 8,3

„Mila i ciepła atmosfera. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Dobre śniadania, porcje tak duże ze nie sposób ich zjeść. Dogodna lokalizacja do zwiedzania atrakcji w tym rejonie. ”

• „Sniadanie bylo dobre i obsluga tez :) Widok z pokoju Piekny, szkoda ze na parking wiec bylo troche slychac auta, ale ogolnie ok.”

• glenardran house Ocena: 9,2

„Spaliśmy 1 noc w drodze na wyspę Skye - wszystko było ok..”

• „Snadania pyszne.Pokoje bardzo czyste.Obsluga mila.”

• Luib Hotel Ocena: 9,6

„Fantastyczne, klimatyczne miejsce.”

• Paris House Ocena: 10,0

„Piękny przestronny, dwupiętrowy apartament, dwie sypialnie z wygodnymi łóżkami, piękna kuchnia z bardzo dobry wyposażeniem, wygodny salon. Polecam bardzo! :)”

• Golden Lion Hotel Ocena: 5,8

„Położenie hotelu znakomite. Blisko zamku i stacji kolejowej ( szybkie pociągi do Glasgow ).”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Stirlingshire

na podstawie 5 201 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com