Stockholm county Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Brommavik Hotel Ocena: 10,0

„Lokalizacja, znakomita komunikacja z centrum Sztokholmu, cena, śniadanie, cisza i spokój.”

• Pier 16 Ocena: 10,0

„Przepiękna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowane miejsce, blisko tramwaj oraz prom.”

• „Odpowiednia cena do jakości. Hotel położony relatywnie niedaleko od dworca czy innych punktów, które zwiedzaliśmy. Wszędzie poruszaliśmy się pieszo, więc lokalizacja na plus. Pokój czysty, śniadania różnorodne. W czasie naszego pobytu hotel miał duże obłożenie, więc na śniadaniu było tłoczno, ale nie było większych problemów ze znalezieniem stolika, czy wybraniu produktów na śniadanie. Jako baza wypadowa do zwiedzania miasta - polecam.”

• City Hostel Ocena: 8,3

„- Lokalizacja - Z racji ograniczonej liczby miejsc miałyśmy z siostrą zarezerwowane miejsca w dwóch różnych pokojach. Hostel skontaktował się ze mną z pytaniem, czy nie chciałybyśmy być w jednym pokoju i pracownik recepcji potwierdzał jeszcze dzień przed wyjazdem czy na pewno takie rozwiązanie nam odpowiada. - Po informacji, że przyjedziemy z siostrą w nocy, otrzymałam bardzo dokładne wskazówki jak dostać się do hostelu i do pokoju. Dodatkowo, w dniu wyjazdu otrzymałam telefon z hostelu z pytaniem czy wszystko jest jasne, czy potrzebuję jeszcze jakichś informacji i z życzeniem miłej podróży.”

• „Przyzwoite śniadanie, dobra siłownia, miła obsługa, dogodny dojazd z lotniska Arlanda (bez przesiadek)”

• Hotel Söder Ocena: 10,0

„śniadanie świeże i obfite, a łózka - rewelacyjne!! Czysto, ciepło i super WiFi. Personel miły, cało dobowy dostęp do ekspresu (kawa,kakao)) A najważniejsze to że Hotel w SAMYM centrum. Wrócimy jeszce!”

• „było wszędzie blisko”

• „Czysty, nowoczesny pokój. Dodatkowe wyposażenie - suszarka, czajnik, kawa, herbata. Bardzo dobre i urozmaicone śniadanie. Jeżli ktoś ma chęć (i niestety peniądze) może zjechać windą i integrować się z gości hotelowymi i Szwedami - wieczorne imprezy:) ogólnie super obiekt. Spacerem 15 minut od starego miasta. Chętnie tam wrócę.”

• Generator Stockholm Ocena: 7,1

„wygodnie, miły personel, łatwe zameldowanie, w pełni wyposażone pokoje”

• „Śniadanie super, obsługa bardzo miła, super zaskoczeniem była sauna do dyspozycji gości.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Stockholm county

na podstawie 15 064 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com