Styria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „wspaniala obsluga, pyszne sniadanie, piekne miejsce, wszystko na mcu, wygodne łózko, czysto, ”

• Hotel Pomaranča Ocena: 8,3

„Smaczne śniadania, ładny pokój i bardzo miły personel”

• Hotel Roškar Ocena: 8,3

„Lokalizacja. Spokój. Pełny wypoczynek. ”

• Hostel Pekarna Ocena: 9,6

„Około 10 minut spacerem od centrum Mariboru. Dogodny dojazd i parking bezpłatny na terenie. Tuż obok park z dużym placem zabaw. Nieco dalej kawiarnia, piekarnia, bistro, a w kolejnej przecznicy sklep samoobsługowy. Recepcja i części wspólne są ładnym spójnym projektem. Spodobała mi się aranżacja tego starego budynku. Jest winda. Obsługa miła i kontaktowa, w ostatniej chwili musiałem zmienić rezerwację telefonicznie, nie było z tym najmniejszego problemu. Pobyt dzieciaków do lat 4 za darmo, starszaki mają 50% rabatu. Zarezerwowany apartament dwupokojowy okazał się wzorcową jednostką jak w nowoczesnym akademiku [dwa pokoje typu twin, łazienka, aneks kuchenny]. Oczywiście jak to w hostelu sprzęty są proste, ale jest to wszystko spójne i estetyczne. Jest czysto i kolorowo. Na poddaszu słoneczny taras z leżakami. Obok recepcji bar i duża kuchnia, piętro wyżej wygodna czytelnia. W sąsiedztwie hostelu znajdują się alternatywne kluby i puby. Wygląda to interesująco. Podmiejskie kolejki, których tory znajdują się obok hostelu jeżdżą do późnego wieczora, w nocy jest spokojnie. Jak na standard hostelu śniadanie [w cenie] dobre, zarówno pieczywo i wybór dodatków jak i szeroka gama muesli.”

• Hotel Celeia Ocena: 7,1

„Bardzo dobre śniadanie. Obiekt zlokalizowany blisko głównej drogi, a jednocześnie w odległości krótkiego spaceru od centrum.”

• Šiker B&B Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo sympatyczny hotel w pobliżu Mariboru. Znakomite miejsce na nocleg w drodze na południe Bałkanów. Bardzo eleganckie, nowoczesne pokoje. Wystarczająca ilość miejsca. Bardzo smaczne śniadanie. Ładna okolica - żałowałem, że mój pobyt trwał tylko jedną noc. Myślę, że warto byłoby zatrzymać się na nieco dłużej.”

• Hotel Leonardo Ocena: 10,0

„Kontakt z hotelem. Przyjechałam po godzinach pracy recepcji (zgłaszałam to w hotelu). Obsługa dzwoniła I czekała z pokojem.”

• Maribor INN Hotel Ocena: 9,6

„Fajny hotel w spokojnym miejscu Andrzej”

• Hotel Mitra Ocena: 7,1

„Sympatyczny,stylowy hotel . To,co mnie zaskoczyło...zgłosiłem awarię TV- brak wizji. Stało się to ok. 22 godziny. Personel zaproponował mi wymianę TV ( ale byłby problem, odbiornik był zamocowany do ściany). W efekcie zaproponowano nam 10 % upust ceny doby hotelowej.”

• Hotel Poetovio Ocena: 9,2

„Śniadania bardzo smaczne - brakowało tylko kawy z ekspresu. Bardzo ładna i wygodna łazienka. Wszystko zgodnie z opisem. Pokój ładny i funkcjonalny. Prywatny bezpłatny parking na tyłach obiektu (ten przed obiektem jest płatny).”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Styria

na podstawie 14 980 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com