Suczawa Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Irene's Hostel Ocena: 8,3

„Pokoje, łazienka, ubikacja były dokładnie czyszczone codziennie”

• „Piękny drewniany dom z pięknym ogrodem, położony tuż nad rzeką. Fajnie zorganizowana przestrzeń do spędzania czasu na zewnątrz. Dużo zieleni i kwiatów. Buzia sama się uśmiecha na ten widok. Ale największe uznanie i podziękowania mam dla właścicieli. Po drodze mieliśmy przygodę i w efekcie dojechaliśmy do obiektu na dojazdówce. Pan właściciel poświęcił swój czas i pojechał z mężem do wulkanizacji i pomógł w kontakcie po rumuńsku. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy. Aaaa, zapomniałabym - ze śniadania też będziecie zadowoleni :)”

• Hotel Rubin Ocena: 4,2

„Całkiem smaczne śniadanie. Miły pan przy zameldowaniu, chociaż nie mógł znaleźć naszego pokoju na korytarzu.... zanim wprowadził nas do naszego, otworzył ze trzy inne....”

• Hotel Polaris Ocena: 5,8

„Hotel przeciętny, bez fajerwerków. Do plusów można zaliczyć spory parking przy hotelu.”

• Continental Suceava Ocena: 6,7

„Świetnie położony obiekt, praktycznie w centrum, a mimo wszystko w cichym i spokojnym miejscu. Łatwo dostępny hotelowy parking. Czysto.”

• Hotel Residenz Ocena: 9,6

„Hotel bardzo ładny, nowoczesny i urządzony ze smakiem. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP. Śniadania...no cóż szału nie ma, ale można się najeść.”

• Casa Bucovineana Ocena: 10,0

„Lokalizacja. Bardzo dobra restauracja na miejscu- przystępne ceny.”

• Hotel West Ocena: 9,6

„dobre miejsce na nocleg podczas podróży objazdowej po Rumunii. Cena przyzwoita za bardzo dobre warunki. Wygodne łóżko, czysty pokój i łazienka. Komunikacja w języku angielskim z Panem w recepcji. Bezpieczny parking koło hotelu. Może nie jest w samej Suczawie, ale dojazd zajmuje całe 6-7 minut (wieczorem - nie wiem jak w godzinach szczytu) z Twierdzy, więc to na prawdę niedaleko.”

• La Sura Dacilor Ocena: 6,2

„Lokalizacja na wyjeździe z miasta, przy drodze, więc łatwo trafić. Dobry parking z przodu i z tyłu budynku. Lodówka w pokoju.”

• Pension Crizantema Ocena: 8,8

„Świetna lokalizacja, parking przy obiekcie, ładne, wygodne pokoje, miły gospodarz.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Suczawa

na podstawie 13 658 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com