Południowy Burgenland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, dobre śnidanie”

• „Położenie hotelu w bardzo spokojnym ,urokliwym miejscu. To wszystko co można powiedzieć pozytywnego”

• Hotel GIP Ocena: 7,0

„Duże pokoje, cicha okolica, smaczne śniadania”

• „Smaczne i urozmaicone śniadania.”

• „Śniadania dobre.”

• „Jest to internat szkoły sportowej. Mimo to łóżka bardzo bardzo wygodne. Czysto. Polecam na,, szybkie,, spanie.”

• „Rewelacyjne miejsce na nocleg techniczny w trakcie podróży do Włoch lub na Chorwację. Przyjechaliśmy późną nocą. Bardzo uprzejma Pani poczekała aby wydać nam klucz. Pokój zlokalizowany był w akademiku lub internacie. Nowocześnie zaaranżowany. Czysty i jak na takie miejsce wystarczająco przestronny. Łazienka z prysznicem na lepszym poziomie niż to co za gruby hajs znaleźliśmy na wybrzeżu Toskani. Serio. Jak zestawić to z ceną to wychodzi na korzyć.”

• Hotel zum Kastell Ocena: 9,6

„przemiła obsługa i piękna zastawa śniadaniowa. wyborne wina w restauracji i okolicznych sklepach”

• „Spokojna okolica, duży parking. Idealny na nocleg tranzytowy, blisko zjazdu z autostrady. W obiekcie duża ogólnodostępna kuchnia,, automat z dobrą kawą. Pokój ok, duża, czysta łazienka. Spokojna okolica.”

• „wysoki poziom”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Południowy Burgenland