Południowy Tyrol Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Oberwirtshof Ocena: 7,9

„Wspaniała obsługa, rodzinna atmosfera, wygodne łóżka i świetna kuchnia w restauracji.Przyjemny nieduży basen, stół do ping-ponga, leżaki.”

• „Przepiękny i bardzo oryginalny nowoczesny obiekt, przemiła obsługa, smaczne i w sam raz posiłki, wspaniałe otoczenie i położenie w drodze na Przełęcz Stelvio. Dużo polskich kanałów w TV. Dobre wifi. ”

• Hotel Edelweiß Ocena: 10,0

„Wspaniały hotel. Bardzo duże pokoje. Fantastyczna obsługa i świetne jedzenie. Bardzo obfite śniadania, smaczne kolacje. Byliśmy, i jesteśmy nadal, zachwyceni tym miejscem. Po pierwszym dniu, gdy obsługa zorientowała się, że nie mówimy po włosku i słabo po niemiecku, podczas kolacji czekało na nas na stole menu w języku angielskim specjalnie przygotowane, żebyśmy wiedzieli, co zamawiamy. Był to wspaniały gest ze strony obsługi i czuliśmy się dzięki temu dużo lepiej. Polecam to miejsce. My na pewno tam wrócimy!”

• Hotel Sachsenklemme Ocena: 10,0

„Bardzo czyste pokoje. Tuż obok restauracja z własnym browarem, przepyszne piwo. Miejsce idealne na nocleg tranzytowy w czasie podróży do Włoch.”

• „Wyśmienite położenie.”

• Hotel Ariston Ocena: 7,5

„czystosc, uprzejmy i mily personel”

• Alpin Hotel Gudrun Ocena: 8,8

„Zatrzymaliśmy się na nocleg w drodze z Polski do Toskanii. Nie było problemu z późnym przyjazdem, klucz czekał na nas w recepcji, a właściciel zadzwonił zapytać czy wszystko w porządku. Pokój był przestronny i czysty z pięknym widokiem. Czystość łazienki również na wysokim poziomie. Śniadanie bardzo smaczne, zarówno słodkie jak wytrawne. Największym plusem była obsługa- uśmiechnięci ludzie, dbający o komfort nas wszytskich (podrozowalismy z niemowleciem). Polecam!”

• „Fantastyczne jedzenie, fantastyczna obsługa i świetna lokalizacja. Obiekt godny polecenia!”

• „Wszystko co potrzebne na swiadanie, bardzo dobry wybor. Swietna lokalizacja blisko centrum miasta oraz prywatny parking kolo hotelu. Pokoj duzy i bardzo wygodny.”

• „Mieliśmy piękny widok z balkonu. Bardzo miła obsługa. Piękna okolica.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Południowy Tyrol

na podstawie 34 707 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com