Południowy Tyrol Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Fernblick Ocena: 9,2

„W pełni polecam dla osób, które szukają ucieczki od kurortów, a jednocześnie oczekują wysokiego poziomu zakwaterowania. Czystość i komfort na najwyższym poziomie.”

• Medesc Ocena: 10,0

„Super. Pokoje przestronne, obiekt w samym centrum, ale jednak ochroniony od zgiełku ulicznego. Polecam!!!”

• Hotel Arlara Ocena: 8,3

„Miło sympatycznie, bardzo czysto, piękny basen i strefa spa.”

• Hotel Westend Ocena: 3,5

„Jedyny plus to lokalizacja blisko centrum”

• Hotel Regina Ocena: 9,6

„fajna lokalizacja co roku bukuję ten hotel”

• Pension Haus Tirol Ocena: 9,2

„Położony wysoko w górach, ale widok wart tej wspinaczki. Wyposażenie więcej niż standardowe jeśli chodzi o jakość. Bardzo mili ludzie, którzy to prowadzą. Czystość na poziomie luxusklasse. Szczerze polecam.”

• Sporthotel Zoll Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadania. Wygodne pokoje. Piękna lokalizacja. Polecam przejazd kolejka górską (bez kolejek, bez dodatkowych opłat, bez ograniczeń znanych z naszych gór jak np. Tatry). Wejscie na szczyt góry (20190 m npm. jest proste jak bieganie po płaskim. Bardzo fajne trasy rowerowe.”

• Gasthof Mesnerwirt Ocena: 7,9

„Fantastyczna lokalizacja wysoko nad Bolzano, już w chmurach - wieczorem przepiękny widok z góry na światła Bolzano, rano niestety przesłonięty przez chmury, a szkoda. Ekstremalny dojazd do Obrinn od strony Bolzano i drogi SS508 - wąziutka asfaltowa dróżka wijąca się zalesionym zboczem górskim cały czas stromo do góry, z tysiącem zakrętów i przepaściami z prawej strony - jest co wspominać!”

• Garni Sonne Ocena: 9,6

„Uprzejmy gospodarz zaproponował garaż dla naszych motocykli .”

• „Obsługa 10 z klasą. Obiekt super. To były piękne dni.”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Południowy Tyrol

na podstawie 68 854 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com