Sukhothai Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sukhothai Garden Ocena: 10,0

„Świetny hotel w doskonałej lokalizacji (bardzo blisko ruin). Pokój i łazienka bardzo ładne i czyste, smaczne śniadania, za darmo można wypożyczyć hotelowe rowery. Obsługa sympatyczna, chętnie służy pomocą i radą. Nie ma się do czego przyczepić, szczerze polecam ten obiekt!”

• Vitoon Guesthouse Ocena: 6,7

„hotel świetnie położony- na przeciwko parku. ”

• Resting Place Hostel Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel, bardzo czysto, dobre, choć małe śniadanie, miękkie łóżko, klimatyzacja działała bardzo dobrze. ”

• „Darmowe rowery. Obiekt przy ruchliwej drodze, ale zaraz obok polna droga prowadząca do centrum. Dobre, każdego dnia lepsze śniadania. Fajny gospodarz.”

• „1) stosunek jakości do ceny - jak za te pieniądze nie ma co narzekać 2) wygodny, duży pokój 3) nocleg w starej części Sukhothai co oznacza bliskość zabytków ”

• „Dobrze zlokalizowany, przyjazny, czysty i zadbany resort w przystępnej cenie. Wyjątkowo miła obsługa, na miejscu właścicielka osobiście opiekująca się gośćmi, domki duże, nowe i wygodne, przyjemny basen, dobre śniadanie w formie bufetu. Do Parku Historycznego 15 minut spacerem lub 5 minut tuktukiem (50B). Obsługa dobrze mówi po angielsku i chętnie zorganizuje wszelkie potrzebne przejazdy, wycieczki etc, na miejscu też duży wybór rowerów do wynajęcia. ”

• „Hostel położony niedaleko dworca autobusowego. Można przejść na piechotę nawet z bagażem ale tuk tuk kosztuje 60THB więc szkoda sił. Obsługa genialna. Bardzo pomocna. W hostelu są cenniki przejazdu w poszczególne miejsca różnymi środkami komunikacji więc nie przepłacicie, zresztą właściciel sam dzwoni w razie czego po tuk tuka lub autobus (tak zadzwonił po "autobus miejski" żeby zabrał nas do parku historycznego bo po co mamy czekać). Zapytajcie co można robić w miście i okolicy , a zupełnie spontanicznie i na luzie będziecie mieli informację a może wręcz zorganizowaną wyprawę do ciekawego i mało obleganego przez turystów parku historycznego w Si Sathanalai. Polecam, jest bardziej klimatyczne niż Sukhothai historycal Park. Genialne śniadania - z deserem. Na miejscu pralka (płatna ale jest), kawa, herbata, napoje, owoce. WiFi dobrze działa nie tylko w lobby ale i w pokojach. Polecam.”

• „- piękne domki z zewnątrz i wewnątrz - położenie w spokojnej lokalizacji wśród roślinności - bardzo sympatyczna i pomocna obsługa - bliskość Parku Historycznego”

• „Przemiła obsługa, najlepsze śniadania w Tajlandii, przepiękne komfortowe pokoje! Polecam w 100%!”

• „Basen był doskonały po calodniowej wedrowaniu po zabytkach. Rowery po 50 batow.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Sukhothai Province