Sulcis Iglesiente Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko było O. K. ! Pare mrówek pobiegalo , okruchy trzeba szybko sprzątać i zadnej nie zobaczysz. ;) Super basen i właściciele. POLECAM”

• Hotel Del Corso Ocena: 10,0

„Typowy rodzinny hotelik.Bardzo czysto.Wygodne lozka.Centralna lokalizacja.Bar na dole.”

• „Dobre różnorodne śniadanie, możliwość zjedzenia na zewnątrz, ”

• Hotel Jasmine Ocena: 8,3

„Wielki plus dla gospodarza, który stara się mocno aby pobyt był udany. Wiele wskazówek dotyczących okolicy pozwala na odwiedzenie miejsc, których nie planowaliśmy odwiedzić :) Hotel nieco już zmęczony eksploatacją ale na jedną noc jest ok. Nie mogę nic napisać o internecie bo akurat padła sieć i z WIFI nie udało się skorzystać, aż do wyjazdu”

• Villa Silvia Ocena: 8,3

„Położenie na zboczu góry zapewnia świeże powietrze, a więc nawet w gorące dni jest czym oddychać. Kuchnia dobrze zaopatrzona w garnki, sztućce, szklanki. Dobry kontakt z gospodarzem.”

• „Smaczne śniadanie, dostępność basenu - praktycznie cały dzień wolne leżaki, przez część dnia basen na wyłączność. Duży prysznic, wygodne łóżko.”

• Hotel Cala Di Seta Ocena: 8,3

„Bardzo miły personel! Duży i czysty pokój.”

• „Bardzo mili właściciele, przepyszne śniadanie”

• „Genialne śniadania - jak na włoski standard”

• Panorama Hotel Ocena: 6,2

„Atutem hotelu jest jego położenie i widok z balkonu na marinę, morze, wyspę, ruch łodzi i promów, zachód słońca, fragmenty starego miasta. W pobliżu - świetna, choć droga, restauracja. Hotel ma swoje lata, ale jest bardzo czysto w pokoju i łazience. Bardzo sympatyczny personel.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sulcis Iglesiente

na podstawie 5 980 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com