2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. Indonezja – opinie o hotelach
Sumatra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Orangutan Bungalow Ocena: 10

„Ośrodek położony w samym sercu dżungli,tuż przy granicy parku narodowego .Często już będąc w ośrodku możesz spotkać orangutany .Pięknie domki ,sympatyczny personel .właściciel bardzo nm pomógł w zorganizowaniu transportu na wszystkich odcinkach jeżdżenia po Sumatrze .Zorganizowano nam rewelacyjny dwu dniowy trekking .”

• „Pokoje bardzo wygodne i czyste. Hotel bezpośrednio przy centrum handlowym. Dobre śniadania.”

• Garden Inn Ocena: 9

„Organizacja trekkingu - rewelacyjni przewodnicy. Bardzo dobre jedzenie - szczególnie curry. Super przyjazny personel. Możliwość zorganizowania transferu w inne miejsca. Położenie nad samą rzeką - widoki rewelacyjne. Możliwość obcowania z dziką przyrodą (małpy, warany).”

• „Darmowa woda, dobra lokalizacja”

• „Jedynie lokalizacja jest na plus.”

• Garden Inn Ocena: 10

„Przecudowna obsługa obiektu - miła, pomocna i zatroskana. Nigdzie nie spotkałam takiego zaopiekowania się gośćmi jak tutaj. Nieoczekiwanie przyspieszono nam lot - manager ekspresowo (w środku nocy!) zorganizował transport na bardzo wczesny poranek. Cała obsługa stanęła na głowie, żebyśmy zdążyli - i udało się. Dwudniowy trekking, który załatwialiśmy przez obiekt był wyjątkowy. Nasz przewodnik Joni wyjątkowo przyjazny, chcący nam pokazać wszelkie zakamarki dżungli, cierpliwie i z pasją oprowadzał nas po wszystkich dróżkach tak długo, aż udało nam się zobaczyć (kilka razy!) orangutany. Domki kameralne, dzikie, ale bardzo czyste. Same plusy, żadnych minusów :)”

• „Hotel na lotnisku, czysty, ciepła woda, klimatyzacja. Do pokoju można wjechać wózkiem bagażowym. Blue tea jako welcome drink. Hotel idealny na poranny lot.”

• X CampGround Ocena: 10

„Very good”

• Tapian Ratu Camp Ocena: 5

„Dobra lokalizacja, ładne miejsce w kanionie niedaleko od miasta (jednak skuter jest potrzebny aby tam dojechać).”

• CAMPING GROUND Ocena: 10

„Very good”