Surat Thani Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Możliwość używania udogodnień z lepszego hotelu po przeciwnej stronie ulicy, czyste i codziennie sprzątane pokoje, w miarę szybkie wifi, doskonała lokalizacja, fajna wypożyczalnia skuterów.”

• „Obsługa wręcz stawała na uszach, bardzo pomocni i przyjaźni, proponowali mnóstwo atrakcji, dobrze zorjętowani w okolicznych atrakcjach, zawsze pomocni!!! Dobra lokalizacja 15/10 Świetna plaża Zewnątrz bardzo ładnie ”

• Aumpai Luxury Ocena: 7,9

„Duży komfortowy basen, czyszczony codziennie, położenie w cichej okolicy 4-5 min od plaży, kameralnie, często byliśmy jedynymi gośćmi w basenie ”

• „Obsługa bardzo pomocna i miła, dobra lokalizacja, czysto.”

• Seaflower Bungalows Ocena: 9,6

„Piękna plaża :)”

• Tantawan Bungalows Ocena: 8,8

„Przepiękny widok z domku! Bardzo smaczne jedzenie, świetna restauracja z wieczorami z muzyką na żywo, pomocna obsługa.”

• Casa De Mar Ocena: 10,0

„Extra wygodny hotel, stylowy oraz czysty. Miejsce idealne do wypoczynku.”

• Sea Love Bungalows Ocena: 10,0

„Miejsce na idealny wypoczynek w pięknej scenerii. Nie zawiedziecie się.”

• Haad Salad Villa Ocena: 6,7

„łAdny domek, położenie przy plaży, w obiekcie restauracja z całkiem smacznym jedzeniem nad samym morzem (można zjeść przy stoliku na plaży), piaszczysta plaża I bardzo ciepła woda, domki z klimatyzacją I hamakiem. Ośrodek całkiem czysty, pościel pachnie praniem, nie było wcale brudno, dlatego nie łudźcie się, że w droższych czy lepiej ocenianych bungalowach nie będzie karaluchów (ja się łudziłam), po prostu lubią ten klimat. ”

• „przepyszne śniadania, świetny personel, nie narzucający się ale jakby czytał w myślach. Nasze potrzeby były zaspokajane jak tylko o nich pomyśleliśmy. Duże pokoje, cudowne łóżko na balkonie, gdzie można spędzać całe wieczory. Serwis wieczorny. Świetny, czysty basen. Codzienne zajęcia jogi.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Surat Thani Province