Surat Thani Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• AC 2 Resort Ocena: 9,2

„Wykończenie pokoi”

• „Lokalizacja, personel, wycieczki, kawa, klimat, wygląd ośrodka, organizacja, szef bardzo pomocny; udzielił informacji na każdy temat, duży parking, jedzenie, 2 butelki gratis wody pitnej, wygodne łóżko.”

• Casa De Mar Ocena: 10,0

„Extra wygodny hotel, stylowy oraz czysty. Miejsce idealne do wypoczynku.”

• Sea Love Bungalows Ocena: 10,0

„Miejsce na idealny wypoczynek w pięknej scenerii. Nie zawiedziecie się.”

• Haad Salad Villa Ocena: 6,7

„łAdny domek, położenie przy plaży, w obiekcie restauracja z całkiem smacznym jedzeniem nad samym morzem (można zjeść przy stoliku na plaży), piaszczysta plaża I bardzo ciepła woda, domki z klimatyzacją I hamakiem. Ośrodek całkiem czysty, pościel pachnie praniem, nie było wcale brudno, dlatego nie łudźcie się, że w droższych czy lepiej ocenianych bungalowach nie będzie karaluchów (ja się łudziłam), po prostu lubią ten klimat. ”

• „przepyszne śniadania, świetny personel, nie narzucający się ale jakby czytał w myślach. Nasze potrzeby były zaspokajane jak tylko o nich pomyśleliśmy. Duże pokoje, cudowne łóżko na balkonie, gdzie można spędzać całe wieczory. Serwis wieczorny. Świetny, czysty basen. Codzienne zajęcia jogi.”

• „Spokój i lokalizacja z dala od innych obiektów turystycznych, bardzo ładna zatoczka z widokiem na morze.”

• Montalay Beach Resort Ocena: 10,0

„Pawel i Ola z Polski Bardzo przyjemny ośrodek. Miła i pomocna obsługa. Czysto, wygodnie, dobre jedzenie. Ładna, spokojna plaża. Można podziwiać koralowce, pływać kajakiem. Polecamy działającą przy ośrodku szkołę nurkowania i instruktora Roba.”

• „Pawel i Ola z Polski Udany pobyt. Bardzo miła i pomocna obsługa w ośrodku. Mieliśmy najtańszy domek, którego standard był bardzo podstawowy. Polecamy dwudniową wycieczkę z noclegiem na jeziorze.”

• „Położenie hotelu nad jedna z najładniejszych plaż na wyspie. Basen w którym mozna sobie popływać w przeciwieństwie do morza, bo płytkie. Kompleks położony na dużym terenie dzieki czemu jest cisza i poczucie spokoju.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Surat Thani Province

na podstawie 15 403 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com