2. Filipiny – opinie o hotelach
  3. Filipiny – opinie o hotelach
Surigao Del Norte Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Restauracja koło obiektu .”

• „Lokalizacja, czystość”

• „Spokój, bliskość plaży, bardzo miły personel, codzienne sprzątanie, udogodnienia w obiekcie, sprawny kontakt”

• Yayay Homestay Ocena: 9

„Spokojna dzielnica, blisko plaży, wygodne łóżka, duży balkon.”

• Apache surf villa Ocena: 10

„Idealne miejsce do wyskoków na surfing. Świetna kuchnia - autorskie dania stworzone przez Sergio - właściciel obiektu. Sergio i inne osoby z resortu to zastępcza rodzina na czas pobytu! Zawsze uśmiechnięci i pomocni, a Sergio załatwi wszystko :) Nie jest to obiekt luksusowy, ale raczej nikt nie będzie szukać luksusów w Pacifico :) Idealne miejsce!”

• Villa Hele Ocena: 10

„Dzięki Villi nasz pobyt w Siargao był niezwykle wyjątkowy, wystrój, lokalizacja oraz widok na ocean był niezapomniany i na zawsze pozostanie w naszej pamięci :) Niezwykle zaskoczył nas codzienny serwis sprzątający, Pani układała każdą rzecz, nawet ładowarkę do ładowania telefonu 🤭 Zmywała naczynia i pozostawiała mieszkanie w niezwykłej czystości. Marta oraz jej tata byli niezwykle uprzejmi i pomogli nam z wypożyczeniem taxi, skuterów i polecili również dobre restauracje np Bravo, które również polecam z całego serca ♥️ Miejsce nie zasługuje na niższą ocenę niż 10! Nie zastanawiajcie się długo! Marta dziękujemy za pomoc i waszą życzliwość i życzymy wszystkiego dobrego 🌸 być może do zobaczenia w przyszłości 🤗”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Surigao Del Norte

na podstawie 3 429 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com