Surselva Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel des Alpes Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel, czyste i bardzo przyjemne pokoje, pyszne śniadanie.”

• Hotel Mira Val Ocena: 9,6

„Świetna lokalizacja. Zjazd ze stoku do hotelu. ”

• Hotel Cresta Ocena: 10,0

„ Bezpłatny zamykany garaż dla motocykli. Fantastyczna kuchnia. ”

• Casa Selva Ocena: 6,7

„Śniadanie było smaczne, pieczywo świeże. Jest cicho i blisko do busa choć jeździ tylko 2x godz., mini sklep na stacji benzynowej. Wyposażenie pokoju ok. Przykład ładnej architektury.”

• Hotel des Alpes Ocena: 9,6

„Dobra lokalizacja, mila obsługa, widok z balkonu na gory. B. Dobry internet w pokoju. Świetny basen i sauna.”

• BIKER Hotel Kruezli Ocena: 10,0

„Przyjechaliśmy dość późnym wieczorem. Właściciel zaaranżował w kuchni żebyśmy dostali jeszcze coś ciepłego do zjedzenia. Było to bardzo miłe. Nie musiał tego robić. Byliśmy po 15 godzinach podróży. Z dzieckiem i z psem. Flammkuchen smakował bajecznie. Mieliśmy przyjemne mieszkanko na parterze z wyjściem na ogródek. Dostępny jest parking w garażu. Naprawdę nie mam żadnych uwag.”

• Mountain Lodge Sedrun Ocena: 10,0

„Jezeli ktos kocha gory, cisze i wypoczynek posrod pieknych widokow hotel i miejsce jest idealne rowniez jest odpowiednia baza jezeli ktos wybiera sie na wyprawy gorskie,hotel jest polozony wysoko posrod gor po wyjsciu z hotelu mozna isc odrazu na szlaki ,goraco polecam”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Surselva

na podstawie 1 467 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com