Svalbard Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie”

• Gjestehuset 102 Ocena: 9,2

„czysta pościel i ręczniki, dobre wi-fi, blisko lodowca, miła obsługa, dobre śniadania”

• Gjestehuset 102 Ocena: 8,3

„Cena, komfort, porządek, personel”

• „Skandynawski styl ”

• „Ok”

• Gjestehuset 102 Ocena: 8,8

„Fajny tani hostel ,czysto, ciepło i miło. Względne śniadania. Miła pani na recepcji kiedy chcieliśmy wypożyczyć u niej rowery poinformowała nas o możliwości bezpłatnego wynajęcia w informacji turystycznej w centrum (wszystkim polecamy to rozwiązanie) ”

• Basecamp Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko mi się podobało.”

• „Bardzo ciekawa aranżacja, wygodne łóżka, lokalizacja na końcu miasta, ale bardzo blisko lodowca - ciekawy start na treningi (z bronią!). A zdjęcie w firmowych szlafrokach będzie fajną pamiątką :-)”

• Hotel Barentsburg Ocena: 8,3

„Czysto, co wobec otoczenia od portu do samego hotelu mile zaskakuje. Personel przyjemny i otwarty na odwiedzających.”

• Funken Lodge Ocena: 9,2

„Hotel jak na Spitsbergen wyjątkowy - po zimowej renowacji wysoki komfort pokojów, łazienka w wysokim standardzie. Kapcie, szlafroki, sprawna suszarka - wszystkie drobne akcesoria. W pokoju przydatne akcesoria zimowe (dobrej jakości czapka, rękawiczki, ciepłe skarpetki - można je użyć i zapłacić w recepcji). Restauracja wykwintna, rano z pysznym śniadaniem, wieczorem restauracja z górnej półki. Popołudniem bezpłatna przekąska. Hotel pomaga zorganizować miejscowe aktywnośći.”

1 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Svalbard

na podstawie 7 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Svalbard – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie