Swiss Knife Valley Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Mieliśmy pokój z widokiem na jezioro i góry a widok to był przepiękny.Dobre urozmaicone śniadania,dobra kawa świeżo mielona w ekspresie,bezpłatna woda i parking. Dobrze utrzymany stary hotel z tradycjami. Dobre miejsce do zwiedzania środkowej Szwajcarii.”

• „Bliskość głównej ulicy :-) czyli świetna lokalizacja. Sympatyczna obsługa, czyściutko, miły pub z fajnym ogródkiem.”

• Pilgerhaus Allegro Ocena: 7,5

„Lokalizacja spokuj ”

• Hotel Sonne Ocena: 5,8

„dobre śniadanie, dobra lokalizacja”

• Zentrum Ländli Ocena: 10,0

„Hotel ma wiele udogodnień, znajduję się w świetnym miejscu z widokiem na jezioro a jednak cena za dobę nie była wygórowana. Polecam!”

• „śniadanie euopejskie. wszystko najwyższej jakości”

• „Smaczne sniadanie, duzy wybor. Obledne spa ! Hotel czysty i na wysokim poziomie.”

• „Bardzo miła obsługa, posiłki w restauracji bardzo smaczne, hotel położony w uroczym miejscu z pięknym widokiem, bardzo polecam.”

• Seehof Hotel Du Lac Ocena: 9,6

„Miły i profesjonalny personel. Doskonała kawa z ekspresu podawana do śniadania (na życzenie Klienta). Czyste i wygodne pokoje. Klimat i urok małego szwajcarskiego hotelu z tradycjami. Piękne położenie budynku nad brzegiem jeziora - polecam pokój z widokiem na jezioro (super).”

• „Personel profesjonalmy. Widok z okien hotelu fantastyczny”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Swiss Knife Valley