Syddanmark Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Mały, przytulny domek, w świetnym miejscu z bardzo serdecznym personelem. Bardzo czysto i we wspólnej łazience ciepła woda gdzie można było się umyć i skorzystać z prysznica. Blisko sklep spożywczy, dobra baza wypadowa. Polecam serdecznie to miejsce, bardzo cicho i spokojnie. Dla starszych, młodych i dzieci. Dziękuję było nam bardzo miło tam być ”

• Zleep Hotel Billund Ocena: 7,5

„Czysto, blisko lotniska”

• „Świetne miejsce na wypad do legolandu, domki super, rozbudowany plac zabaw i przemiła obsługa.”

• „Bardzo miły personel. Bardzo blisko do Zoo. Spokojna okolica, niedaleko sklep. Idealne miejsce na krótki pobyt.”

• „Fajny domek na wypad do Legolandu dla rodziny z dziećmi ”

• „świetna lokalizacja. pobyt 2+2. dokonała udogodnienia dla dzieci.”

• „Bardzo miła i pomocna obsługa. Na śniadania w formie bufetu duży wybór. Teren wokół domków bardzo zadbany.”

• Comwell Middelfart Ocena: 8,3

„Hotel generalnie fajny, ale bez rewelacji. Wszystko poprawnie. Ładny obiekt, czysty, przestrzenny. Pokój przytulny, ciepły.”

• „Bardzo smaczne śniadania, personel pomocny, rewelacyjna lokalizacja - wszystkie atrakcje Billund w zasięgu krótkiego spaceru, parking tuż przy pokoju, bardzo czysto.”

• Hotel Ærø Ocena: 7,9

„Śniadanie bardzo dobre i bogate. Miła obsługa. Hotel przy samym porcie. Polecam”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Syddanmark

na podstawie 23 753 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com