2. Australia – opinie o hotelach
  3. Australia – opinie o hotelach
Sydney Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetne miejsce na odpoczynek przed dalsza podróżą. Duży i wygodny apartament nad wodą.”

• „Świetna obsługa, dobre śniadanie - dostałam chleb bezglutenowy, bardzo blisko do przystanku komunikacji miejskiej. Pralka w pokoju.”

• „Mimo że jestem tu tylko na 1 noc, ale przekroczyło to moje oczekiwania. Dom jest bardzo czysty, a personel jest bardzo pomocny. Wrócę, jeśli będę miał szansę.”

• „Te gościnne miejsca są przestronne, starannie zaprojektowane i bogato umeblowane wysokiej jakości sprzętem. Idealny przystanek w podróży lub baza wypadowa do atrakcyjnego miasta.”

• „Przyjazny personel, ładne i schludne pokoje. Zatrzymam się ponownie następnym razem. Ładna i wygodna lokalizacja, 10 minut spacerem od głównej ulicy handlowej. Również blisko lokalnego pubu, który zapewnia wspaniały posiłek.”

• „Lokalizacja i parking”

• „Świetna lokalizacja, tuż przy plaży Coogee. Bliżej się już nie da mieć hotelu od plaży. Miła obsługa, dużo pokój i wygodne łóżko. Byłem miło zaskoczony, gdy w pokoju czekało już na nas łóżeczko dla naszego dziecka, chociaż wcale nie prosiłem o to. Obsługa hotelu zapytała czy chcemy jeszcze kocyk dla dziecka. To było naprawdę bardzo miłe z ich strony. Parking dla samochodów jest w hotelu, co jest świetne, ponieważ ciężko zaparkować na Coogee.”

• „Widok, dostęp do basenu, okolica parku, dwie łazienki”

• „Lokalizacja świetna! Wygodne łóżka”

• „Widoki z okna oraz lokalizacja”